فراجا گردشگری

مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری تغییر نمود

مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری تغییر نمود به گزارش فراجا وزیر میراث فرهنگی حکم انتصاب مدیرعامل جدید شرکت توسعه گردشگری زیر مجموعه وزارت میراث فرهنگی را امضا کرد.به گزارش فراجا به نقل از روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی، مراسم معارفه علی همتی و تودیع علی جیرفتی مدیرعامل جدید و پیشین شرکت توسعه گردشگری ایران با حضور علی دارابی قائم مقام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و معاون میراث فرهنگی برگزار گردید.
دارابی در این نشست با تکیه بر انجام اولویت ها و مأموریت های در نظر گرفته شده برای شرکت توسعه گردشگری بعنوان شرکتی پیشران در بهره برداری از مراکز اقامتی و زیرساخت های گردشگری، اظهار داشت: با انجام واکسیناسیون سراسری و لغو ممنوعیت صدور روادید توریستی، بطور حتم سونامی گردشگری را شاهد خواهیم بود. باید با سرعت و بسیج نیرو، تمام امکانات و زیرساخت ها برای خدمات رسانی به گردشگران مهیا و آماده شود.
او این مجموعه را نبض گردشگری وزارت خانه عنوان نمود و اضافه کرد: برای رونق گردشگری، اشتغالزایی و سودهی، باید این شرکت در وضعیتی مناسب باشد و برنامه ای پنج ساله با عنایت به زمان بندی و اولویت بندی اهداف سه گانه ای که برای شرکت تعریف شده، تدوین و برپایه آن عمل شود.
در ادامه این مراسم، همتی با تکیه بر انجام اولویت های وزارت خانه، بیان نمود: با بررسی جامعی که از وضعیت شرکت توسعه گردشگری داشته ایم، این شرکت روزهای سختی را گذرانده و طرحی جامع را بزودی برای تحول در همه عرصه های کاری این شرکت عرضه خواهیم داد.
همتی ابراز امیدواری کرد که با اجرای طرح ها، تسهیل شرایط و مساعدت های لازم، در آینده ای نزدیک جهشی مقبول در این مجموعه رقم بخورد.
جیرفتی هم در این مراسم، با عرضه گزارشی از عملکرد شرکت در چهار سال گذشته، تصریح کرد: در دوران کرونا، فشار زیادی روی این مجموعه، مانند سایر مجموعه های گردشگری و هتلداری کشور وارد آمد و افرادی که امروز به عناوین مختلف در این شرکت حضور دارند، این روزهای سخت را تاب آورده اند و باید توجه ویژه ای به آنها داشت.


منبع:

1400/09/08
10:44:57
0.0 / 5
389
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1401

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912