فراجا گردشگری
توسط مسئولان وزارت میراث فرهنگی؛

زمان نمایشگاه گردشگری باز هم تغییر نمود

زمان نمایشگاه گردشگری باز هم تغییر نمود به گزارش فراجا زمان برگزاری نمایشگاه گردشگری بازهم توسط وزارت میراث فرهنگی تغییر نمود و این دفعه به جای اسفند در همان تاریخ پیشین یعنی ۲۳ تا ۲۶ بهمن برپا می شود.به گزارش فراجا به نقل از مهر، با اینكه دوازده سال از برگزاری نمایشگاه گردشگری بهمن ماه می گذرد، اما این رویداد امسال با چالش زمان برگزاری مواجه گردید. نمایشگاهی كه مقرر است امسال با نمایشگاه عیدانه صنایع دستی ادغام شود و شركت مادرتخصصی ایرانگردی و جهانگردی كه زیر نظر وزارت میراث فرهنگی است، مسئولیت آنرا به عهده بگیرد.
اما یك بار ولی تیموری معاون گردشگری كشور و یك مرتبه هم خشایار نیكزاد فر مدیرعامل شركت ایرانگردی و جهانگردی به رسانه ها اعلام نموده بودند به علت در اختیار داشتن زمان و فضای بیشتر برگزاری این رویداد به ۵ تا ۹ اسفند موكول شد. اما باردیگر این تاریخ طبق اعلام نیكزادفر به روابط عمومی وزارت گردشگری تغییر نمود و بنا شد مانند سال های پیش در همان تاریخ ۲۳ تا ۲۶ بهمن در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برپا شود
وی گفته است این نمایشگاه امسال به صورت تفكیك شده و در سه بخش تأسیسات گردشگری، غرفه های صنایع دستی و میزهای سرمایه گذاری برگزار می گردد و فعالان و علاقه مندان حوزه های گردشگری، صنایع دستی و سرمایه گذاری می توانند برای پیش ثبت نام و اعلام متراژ پیشنهادی به صورت آنلاین اقدام نمایند. زمان آغاز پیش ثبت نام هم از ساعت ۹ بامداد روز سه شنبه ۱۰ دی شروع شده و تا ساعت ۱۵ روز یكشنبه ۱۵ دی ادامه خواهد داشت.

1398/10/14
21:52:46
5.0 / 5
2943
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری