فراجا گردشگری

افتتاح سومین مدرسه صنایع دستی تهران

افتتاح سومین مدرسه صنایع دستی تهران به گزارش فراجا مدیر كل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران اظهار داشت: سومین مدرسه صنایع دستی استان تهران همزمان با هفته صنایع دستی با مشاركت سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران روز دوشنبه (۲۶ خردادماه) در فرهنگسرای سرو واقع در بوستان ساعی افتتاح می شود.


به گزارش فراجا به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران، پرهام جانفشان، در این حوزه توضیح داد: مدارس صنایع دستی به منظور بسترسازی در توسعه و ارتقای کمی و کیفی تولیدات صنایع دستی و ایجاد زمینه های کارآفرینی وحمایت از نوآوری وخلاقیت در تولیدات صنایع دستی ایجاد و راه اندازی می شود.
جانفشان اضافه کرد: نام مدرسه به علت فراگیری همزمان آموزش های علمی و عملی بر روی این مراکز گذاشته شده است و در این مدارس محدودیت سنی برا فراگیران وجود ندارد.
او عنوان کرد: عملکرد مدارس صنایع دستی در یک سال قبل در آموزش و مهارت آموزی شهروندان بخصوص جوانان در رشته های صنایع دستی سبب شده است تا معاونت صنایع دستی استان تهران سومین مدرسه صنایع دستی را با محوریت مرکز شهر تهران در فرهنگسرای سرو واقع در پارک ساعی ایجاد و راه اندازی کند.
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران تصریح کرد: پیش از این دو مدرسه صنایع دستی در شرق شهر تهران در فرهنگسرای اشراق و یک مدرسه در بوستان المهدی در غرب تهران شروع به کار کرده است.

1399/03/25
23:36:44
5.0 / 5
2204
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912