فراجا گردشگری

برگزاری وبینار سنجش رضایت محلی ساكنان از گردشگری در دوران كرونا

برگزاری وبینار سنجش رضایت محلی ساكنان از گردشگری در دوران كرونا به گزارش فراجا اولین نشست درباره سنجش رضایت محلی ساکنان در دوران همه گیری و درک آنها از بهبود گردشگری در مقصد توسط unwto برگزار می گردد.


به گزارش فراجا به نقل از مهر، در جهت برگزاری سلسله نشست های برخط با مشارکت اعضای شبکه بین المللی پایش گردشگری پایدار (ISTO) توسط بخش توسعه پایدار سازمان جهانی گردشگری، اولین نشست درباره «سنجش رضایت محلی ساکنان در دوران همه گیری و درک آنها از بهبود گردشگری در مقصد» در تاریخ ۲۵ می ۲۰۲۱ برگزار می شود.
سازمان جهانی گردشگری می خواهد وبیناری با مبحث سنجش رضایت محلی ساکنان از گردشگری در دوران کرونا برگزار کند. رفاه جوامع میزبان هنگام سنجش تاثیر گردشگری در سطح مقصد بسیار مهم می باشد. جوامع می توانند از راه ایجاد مشاغل، افزایش فعالیتهای اقتصادی و بهبود خدمات اجتماعی تاثیر مثبت و از راه استرس یا صدمه به منابع محلی و ارزش های فرهنگی، تاثیر منفی از گردشگری داشته باشند. تغییر در سطح رضایت می تواند یک اخطار اولیه در مورد حوادث احتمالی و وسیله ای برای کسب اطلاعات در مورد مشکلات پیش روها به منظور جلوگیری از هر گونه آسیب و صدمه ای به شمار رود.
این وبینار در مورد تجربیات و آموزه های برخی اعضای شبکه بین المللی پایش گردشگری پایدار (INSTO) بحث خواهد نمود. مشاهدات این اعضا در مورد روش های تولید پرسشنامه، شیوه های نظرسنجی و مصاحبه و همینطور تاثیر بالقوه نتایج در بهبود گردشگری در مقصد، بینش هایی را در اختیار شرکت کنندگان خواهد گذاشت.
این وبینار به مدت ۶۰ دقیقه، در تاریخ ۲۵ می ۲۰۲۱، برابر با ۴ خردادماه ۱۴۰۰، از ساعت ۱۲ به وقت مادرید برگزار می شود و ثبت نام برای اعضا و افراد وابسته INSTO، کشورهای عضو UNWTO اعضای وابسته میسر خواهد بود.
در این نشست، پس از سخنرانی اولیه دیرک گلاسر، مدیر دپارتمان توسعه گردشگری پایدار در UNWTO، میشل وُلگر، استاد دانشگاه کورتین، درباره وضعیت گردشگری در جنوب شرقی استرالیا می پردازد. سپس جیاوی جیانگ به عرضه توضیحاتی در مورد گردشگری پایدار در چین می پردازد و در پایان گابرین باسترا اولوریز، تاثیر گردشگری بر کسب و کارها در اسپانیا را بررسی می کند.


منبع:

1400/03/05
12:12:47
0.0 / 5
583
تگهای خبر: خدمات , گردشگری , موزه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1401

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912