فراجا گردشگری
شهردار مشهد:

ظرفیت مشهد جوابگوی خیل عظیم زائرین نیست

ظرفیت مشهد جوابگوی خیل عظیم زائرین نیست به گزارش فراجا، خراسان رضوی شهردار مشهد اظهار داشت: با عنایت به ورود خیل عظیم زائرین امام رضا به مشهد از شهروندان تقاضا دارم هر خانه را به یک زائرسرا تبدیل کنند؛ چون که ظرفیت اسکان مشهد جوابگو نخواهد بود.سیدعبدالله ارجائی امروز ۲۵ شهریور ماه، در مانور خدمت دهه پایانی ماه صفر که در پایانه مسافربری مشهد برگزار شد، ضمن اشاره به این که وحدت خوبی برای خدمت به زائرین در مشهد شکل گرفته است، اظهار نمود: شهرداری مشهد محدودیتی برای خود متصور نیست. درست است که وظیفه ذاتی ما مسائل و مدیریت شهری بوده، اما در هر زیرساختی که دولت صلاح بداند کمک خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه خط قرمز ما خدمت رسانی به زائر امام هشتم است، اضافه کرد: وظیفه ما ایجاب می کند تا آسایش تمام مردم را فراهم نموده و با ۳۰ هزار مستخدم امام رضا(ع) خدمت رسانی نماییم.

ارجائی تصریح کرد: هر خانه را یک زائرا سرا کنید؛ چونکه در هیچ حالت دیگر شرایط برای اسکان زائرین فراهم نخواهد شد. آمارها نشان داده است ظرفیت مشهد به اندازه خیل عظیم مشتاقانی که مشرف می شوند نیست.

وی اظهار داشت: در اغلب عرصه ها بدون حضور مردم ظرفیت استان و مشهد کافی نخواهد بود. از تمام تشکل های فرهنگی، نخبگان اجتماعی و تمام اقشار مردم خواهش می کنم به میدان بیایند و آبروداری کنند. امام رضا(ع) در شهر ما نباید غریب بماند و مشهدی ها باید ثابت کنند که امام رضا در مشهد غریب نیست.
1401/06/26
10:51:01
0.0 / 5
478
تگهای خبر: شهر , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1402

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912