فراجا گردشگری
حسین زاده مطرح كرد؛

۱۰۰ بازارچه موقت صنایع دستی در کشور

۱۰۰ بازارچه موقت صنایع دستی در کشور به گزارش فراجا، مدیرعامل شرکت مادرتخصصی ایرانگردی و جهانگردی اظهار داشت: در نظرداریم نمایشگاه های ملی عرضه محصولات صنایع دستی و سوغات را در 100 نقطه کشور برگزار نماییم.روح الله حسین زاده به خبرنگار مهر اظهار داشت: نمایشگاه های صنایع دستی و سوغات با عنوان ایران من در شهرهای مختلف راه اندازی تا کنون ۵ نمایشگاه در شهرهای مختلف برگزار شده و درحال برنامه ریزی برای برگزاری نمایشگاه در ۱۴ نقطه دیگر نیز هستیم.
وی افزود: در نظر داریم تا تعداد بازارچه های موقت را به صد بازارچه صنایع دستی برسانیم. هم اکنون نمایشگاه هایی در همدان، بابلسر، کاخ گلستان، نیاوران، نهارخوران، علی آباد کتول و سیرجان برگزار شده که تا ۱۵ فروردین ماه ادامه دارد. در طول سال نمایشگاه های دیگر راه اندازی. بدین سبب برگزاری این بازارچه ها محدود به ایام نوروز نیست.
حسین زاده اظهار داشت: برای برگزاری این نمایشگاه حدود ۹۰۰ نفر از هنرمندان در استانهای مختلف با ما همکاری می کنند تا نمایشگاه هایی را در مساحت های مختلف بنا به اقتضای هر استان برگزار نماییم. این هنرمندان توسط اداره های کل میراث فرهنگی استانها معرفی می گردند برخی از افراد هم از سال ها قبل با ما کار می کرده اند. اما محدودیتی برای پیوستن افراد جدید و حضورشان در نمایشگاه ها نیست.
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی ایرانگردی و جهانگردی بیان کرد: گاهی در استانی مانند یزد یک نمایشگاه بین المللی در اختیار ما برای برگزاری بازارچه و نمایشگاه صنایع دستی و سوغات تعلق می گیرد که می توانیم ۸۹ غرفه را به هنرمندان بومی و غیر بومی اختصاص دهیم و گاهی هم در منطقه ای مانند طوس فضا کمتر است و هنرمندان کمتری حضور پیدا می کنند. بدین سبب نمی توان اظهار داشت که همیشه در هر استان چقدر فضا به این نمایشگاه ها اختصاص داده می شود.


منبع:

1402/01/01
20:21:35
0.0 / 5
170
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1402

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912