فراجا گردشگری
بعد از رمضان

رادیو گردشگری راه اندازی می گردد

رادیو گردشگری راه اندازی می گردد فراجا: نشست معاون صدا و مدیران شبكه های رادیویی با محب خدایی معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری كشور و طالبیان معاون میراث فرهنگی كشور با هدف افزایش و همینطور ارتقاء سطح همكاری های مشترك در محل هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار گردید.به گزارش فراجا به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، در این نشست حمید شاه آبادی معاون صدای سازمان صداوسیما با اشاره به جایگاه و همینطور ظرفیت لازم برای تولید رادیویی تخصصی در حوزه گردشگری اظهار داشت: عزم جدی مسؤولان سازمان میراث فرهنگی همچون معاون گردشگری جهت راه اندازی رادیو گردشگری برای ما تكلیف بوجود می آورد كه این مورد را به صورت جدی دنبال نماییم. تجربه نشان داده است كه درمورد گردشگری عزم جدی در بین همكاران ما در معاونت صدا وجود داشته است و شبكه های مختلف رادیویی در این خصوص به تولید برنامه پرداخته اند.

معاون صدا ضمن اشاره به اهمیت رسانه ها در فضای كنونی خاطرنشان كرد: در جایی كه ما سروكارمان با آحاد مردم است هیچ چیزی به اندازه رسانه نمی تواند در این خصوص نقش آفرینی كند، مبحث گردشگری بسیار بااهمیت است و با عنایت به تاكید اسناد بالادستی همچون سند چشم انداز ۲۰ ساله نظام كه دستیابی به ۲۰میلیون توریست خارجی تا سال ۱۴۰۴ را به ما تكلیف كرده است، آماده هرگونه همكاری در این خصوص هستیم.

شاه آبادی با بیان مزیت های فراوان و متنوع رسانه رادیو اظهار داشت: در خیلی از موقعیت های سفر آنچه كه در دسترس مسافران قرار دارد، رادیو است و این رسانه می تواند اطلاعات را به گردشگران و مسافران در ساعات مختلف شبانه روز منتقل كند.

وی ادامه داد: در گام اول برای همكاری در مورد راه اندازی رادیو گردشگری این را باید بگویم كه تمام شبكه های ما در اختیار شماست و در هر نقطه ای كه هستیم تلاش می نماییم آن نقطه را ارتقاء دهیم.

معاون صدا با بیان راه اندازی رادیو گردشگری و فعالیت پرحجم آن اضافه كرد: این آمادگی را داریم كه پس از ماه مبارك رمضان و از ابتدای تیرماه رادیو گردشگری را راه اندازی نماییم. یقینا این شبكه می تواند در مدت سه ماه یعنی در تیر، مرداد و شهریور به صورت سراسری به پخش برنامه اقدام نماید.

وی تصریح كرد: پس از پخش آزمایشی این رادیو در یك فصل و به مدت سه ماه، این آمادگی را داریم تا پس از تأمین زیرساخت های لازم رادیو گردشگری بعنوان هفدهمین رادیو به صورت رسمی و دائمی فعالیت خویش را آغاز كند.
نشست مسئولان صداوسیما و گردشگری جهت راه اندازی رادیو گردشگری

1397/03/09
18:14:55
5.0 / 5
4863
تگهای خبر: گردشگری , مسافر , هتل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912