فراجا گردشگری

اجرای طرح های معماری پژوهشگاه میراث فرهنگی

اجرای طرح های معماری پژوهشگاه میراث فرهنگی به گزارش فراجا پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری و دانشكده معماری دانشگاه آخن آلمان در زمینه های معماری، تاریخ معماری و مطالعات مربوطه همكاری می نمایند.به گزارش فراجا به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، این همكاری ها بر مبنای تفاهم نامه ای به امضای سید محمد بهشتی رییس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری پروفسور دكتر اینگ. ارنست اشماختنبرگ رییس دانشگاه آخن صورت می گیرد كه به منظور تسهیل پیشبرد و تقویت همكاریهای علمی میان طرفها تنظیم شده است. این فعالیتها شامل كارگاه های آموزشی سازماندهی شده در زمینه معماری، تاریخ معماری و مطالعات مربوطه، فعالیت ها و انتشارات پژوهشی مشترك، تبادل اطلاعات علمی و مواد در زمینه های مورد علاقه طرفها و سازماندهی دوره های كوتاه مدت در زمینه های تصمیم گیری شده، می گردد.
شرایط همكاری برای هر یك از فعالیت های مشخص شده كه قرار است به باعث این یادداشت تفاهم اجرا شودو مبحث برنامه های اجرایی جداگانه خواهد بود.
طرح های پیشنهادی هم توسط كار گروه نظارتی بررسی و نهایی خواهند شد.
كارگروه نظارتی كه شامل اعضای طرف ها است، بر اجرای این یادداشت تفاهم نظارت خواهد داشت و درباره طرح های سال بعد تصمیم گیری خواهد نمود.
تمام اطلاعات و یا داده هایی كه ممكن است به دست آمده، به اشتراك گذاشته شده و یا مبادله شود كاملاً محرمانه تلقی می شوند و تحت هیچ شرایطی نباید توسط گیرنده، بدون رضایت كتبی قبلی طرف مبدأ به طرف ثالث داده شود مگر آنكه قبلاً در معرض دید عموم قرار گرفته باشند.
طرفها در مورد مالكیت یافته های تحقیق و مالكیت معنوی از جمله حق نشر (كپی رایت) و ثبت اختراع آنها با استفاده از مذاكره تصمیم گیری خواهند كرد و هر گونه انتشارات در این خصوص تنها بعد از تصویب قبلی طرفها امكان پذیر است.
 

1396/09/05
18:25:50
5.0 / 5
4983
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912