فراجا گردشگری

ایجاد سازمان گردشگری از سال ۹۸ در تهران

ایجاد سازمان گردشگری از سال ۹۸ در تهران به گزارش فراجا عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: این نوید را می دهم كه در سال ۹۸ لایحه سازمان گردشگری شهرداری تصویب شود.به گزارش فراجا به نقل از مهر، مراسم روز جهانی راهنمایان گردشگری عصر روز پنجشنبه ۲ اسفند در باغ موزه دفاع مقدس با حضور نمایندگانی از ناجا، راهنمایان تور، جامعه هتلداران، جامعه تورگردانان و سازمان میراث فرهنگی برگزار گردید.
در این برنامه حسن خلیل آبادی عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: در دوره پنجم شورا و در حوزه مدیریت شهری به میراث فرهنگی و توسعه گردشگری اهمیت داده شد. ما توانستیم با كمك سایر همكاران در شورای شهر در برنامه سوم شهرداری كه از سال آینده شروع می شود، شهرداری را موظف به عرضه لایحه ای نماییم كه منجر به ایجاد سازمان گردشگری شود.
وی اضافه كرد: این لایحه قبلاً دو بار رد شده بود و با این استدلال كه نباید توسعه نیرو داشته باشد. این در شرایطی است كه در بخش های دیگر نیروها را توسعه می دادند اما ایراد گرفتند كه نباید نیروها را در این بخش توسعه داد.
خلیل آبادی خاطرنشان كرد: در این دوره نوید می دهم در سال ۹۸ لایحه سازمان گردشگری تصویب شود و مبحث میراث فرهنگی و گردشگری در مدیریت شهری دیده شود و تهران بتواند جایگاه خویش را به دست آورد.
عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: من روزی در یك تور پردشگری شركت كردم. خانمی داشت در مورد آن مكان توضیح می داد اما توضیحاتش به دل من ننشست. چون كلیشه ای حرف می زد در حالیكه یك لیدر باید با هیجان جوری آن منطقه را تعریف كند كه انگار گردشگر، فیلم می بیند.

1397/12/04
14:33:02
5.0 / 5
4453
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912