فراجا گردشگری
استاندار یزد:

گردشگران مبلغی برای معرفی یزد

گردشگران مبلغی برای معرفی یزد به گزارش فراجا استاندار یزد با اشاره به لزوم تدوین برنامه های راهبردی برای مسافران نوروزی، اظهار داشت: با عنایت به ثبت جهانی یزد گردشگران می توانند بهترین مبلغ برای معرفی یزد در نوروز ۹۷ باشند.


به گزارش فراجا به نقل از ایسنا، «محمود زمانی قمی» در نشست خدمات سفر نوروز استان ضمن تسلیت درگذشت ملوانان نفتكش سانچی، اظهار نمود: درگذشت این عزیزان كه در جبهه اقتصاد عمل كردند سبب داغدار شدن جامعه شد.
وی اضافه كرد: امسال شهر یزد با سال های گذشته متفاوت می باشد زیرا شهر یزد امسال به ثبت جهانی رسیده و مطمئناً گردشگران بسیاری چه داخلی و چه خارجی به استان یزد سفر می كنند كه به نسبت هم خواسته هایشان بیشتر می گردد.
رییس ستاد خدمات سفر نوروز استان یزد، اظهار داشت: باید به گونه ای در استان عمل نماییم كه بتوانیم داشته ها، ارزش های تاریخی، تمدنی و چشم انداز زیبایی از تمدن، متانت و دین داری مردم یزد را به گردشگران عرضه نماییم و چه بخش خصوصی و چه دولتی باید روی این مسئله حساس بوده و از خودمان رفتارهایی بروز و ظهور دهیم كه این برداشت تقویت شود.
زمانی قمی با بیان این كه سركشی از بخش های مختلف استان یكی از برنامه استانداری در روزهای نوروز است، خاطرنشان كرد: نظارت بر عرضه خدمات و قیمت ها همچون لزوم های اجرایی در عرضه خدمات به مسافران نوروزی است.
استاندار یزد با تاكید بر این كه كمیته حمل ونقل خیلی حساس است، تصریح كرد: در این ماه باید در استان نقصها دریابید و تمام جاده های عبور و مرور یزد باید رصد شود و مشكلات جاده ها را مورد بررسی قرار دهید و نسبت به حل این مشكلات و معضلات رسیدگی كنید.
رییس ستاد خدمات سفر نوروز استان یزد با اشاره به ساماندهی مساجد و حسینیه ها در زمان نوروز در استان، اظهار داشت: بهره گیری از ظرفیت مساجد و تكایا در این زمان با عنایت به دین داری مردم یزد بسیاری مهم و تأثیرگذار است.
وی با بیان این كه در دنیا معمول است كه از تشكل غیردولتی استفاده می شود، خاطرنشان كرد: در دنیا تشكل های مردمی در اتفاقات مختلف مانند سیل و زلزله و غیره به كمك دولت می شتابند ولی ما در كشور برعكس عمل می نماییم و دولت را در بسیاری اتفاقات مقصر می دانیم.
زمانی قمی اظهار نمود: نوروز امسال برجسته كردن تبلیغات جهانی شدن یزد در تمام نقاط استان و شهر یزد و عدم موازی كاری و كم كاری و انجام كارهای كم سود مورد تاكید است.
استاندار یزد با اشاره به این كه فرمانداران شهرستان ها باید رضایت بخش خصوصی را در تصمیماتشان در نظر بگیرند تصریح كرد: فرمانداران در جلسات و تصمیمات خود نباید به گونه ای عمل كنند كه بخش خصوصی فلج شود.
وی در انتها با تاكید بر این باید بر مساجد و نمازخانه های بین راهی هم نظارت دقیقی صورت گیرد، اظهار داشت: باید به گونه ای باشد تا مردم بتوانند به اقامه نماز كه جمهوری اسلامی برای اقامه آن برپاشده است، بپردازند.


 

1396/10/25
14:55:29
5.0 / 5
4706
تگهای خبر: سفر , شهر , گردشگران , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912