فراجا گردشگری
مونسان از مردم خواست در خانه بمانند

قول وزیر گردشگری برای سفرهای نشاط انگیز پس از كرونا

قول وزیر گردشگری برای سفرهای نشاط انگیز پس از كرونا فراجا: وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی پس از اعلام تعطیلی محوطه های تاریخی، موزه ها و نوروزگاه ها در نوروز 99، در اطلاعیه ای مردم را به سفر نرفتن و ماندن در خانه برای مقابله با كرونا دعوت كرد.


به گزارش فراجا به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در بیانیهای ضمن دعوت مردم برای سفر نرفتن و در خانه ماندن جهت مقابله با كرونا، از تمهیدات ویژه سفر برای هموطنان پس از فروكش كردن شیوع این بیماری آگاهی داد.
در بیانیه علی اصغر مونسان آمده است: «بی تردید مهم ترین انگیزه سفر و گردشگری كمك به ارتقاء سلامت جسمی و روحی انسانها است و در جایی كه احساس خطر و ناامنی وجود دارد خودبه خود موضوع سفر تحت تاثیر قرار می گیرد. بر همین سیاق شیوع ویروس كرونا سبب كاهش و حتی حذف سفر به صورت مقطعی شده تا سلامت جوامع حفظ شود.
اینجانب بعنوان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ضمن قدردانی از همراهی بیش از پیش مردم فهیم كشورمان، از عموم مردم می خواهم با خودداری از سفر، نوروز ۹۹ را در كنار اعضای خانواده در منزل با صحت و سلامتی سپری كنند. بی شك ایران اسلامی از این بحران با سربلندی بیرون خواهد آمد و این قول را به مردم صبور كشورمان می دهم كه بعد از شكست كرونا شرایط خوبی در شان ملت بزرگوار ایران برای موجی از سفرهای نشاط انگیز فراهم خواهیم كرد.»
منبع:

1398/12/21
15:02:31
5.0 / 5
3208
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912