فراجا گردشگری

اولویت های جدید حج 99 فراخوانده شدند

اولویت های جدید حج 99 فراخوانده شدند به گزارش فراجا سازمان حج و زیارت، اولویت های جدید حج 99 را فراخواند و اعلام نمود: هزینه حج، الكترونیكی پرداخت گردد.


به گزارش فراجا به نقل از روابط عمومی سازمان حج و زیارت، اكبر رضایی ـ سرپرست معاونت حج و عمره سازمان حج و زیارت ـ با اشاره به انتها مهلت تعیین شده برای ثبت نام اولویت های حج ۹۹ اعلام نمود: طبق اطلاعیه قبلی سازمان حج و زیارت درباب ثبت نام از متقاضیان حج ۹۹، اولویت های ذخیره برای نام نویسی فراخوانده شدند.
وی ادامه داد: پروسه ثبت نام از اولویت های ذخیره از چهارشنبه، ۲۱ اسفند ماه فعال شده و دارندگان قبوض ودیعه گذاری تا تاریخ ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۳۸۶ می توانند به سامانه https: //reserve.haj.ir بازگشت و كاروان هایی كه ظرفیت خالی دارند را انتخاب كنند.
سرپرست معاونت حج و عمره سازمان حج و زیارت تصریح كرد: برای نام نویسی و انتخاب كاروان لازم نیست به دفاتر زیارتی بازگشت شود، متقاضیان می توانند پس از نام نویسی به صورت غیر حضوری، با هماهنگی قبلی با مدیر كاروان نسبت به تحویل مدارك اقدام و ثبت نام خودرا قطعی كنند. تمام پروسه ثبت نام حج تمتع ۹۹ شامل انتخاب كاروان ها، ثبت نام و پرداخت مرحله اول تشرف به صورت غیر حضوری و الكترونیكی انجام می شود.
او افزود: در سامانه https: //reserve.haj.ir گزینه منوی پرداخت الكترونیكی وجود دارد كه متقاضیان را از مراجعه به بانك بی نیاز می كند.

رضایی اشاره كرد: افرادی كه قصد نام نویسی دارند حتما باید اطلاعات خودرا در این سامانه بروزرسانی كرده باشند.
منبع:

1398/12/22
14:57:57
5.0 / 5
3678
تگهای خبر: بروزرسانی , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912