فراجا گردشگری

پلمب ۱۸۸ خانه مسافر در استان بوشهر

پلمب ۱۸۸ خانه مسافر در استان بوشهر فراجا: بوشهر مدیركل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر از پلمب و تعطیلی 188 خانه مسافر و سوئیت مبله آگاهی داد.


محمدحسین ارسطو زاده با بیان این خبر عنوان كرد: برای حفظ سلامت مردم، در مورد اسكان غیر قانونی مسافر توسط مالكان خانه های مسافر برابر ضوابط با آنها برخورد می شود.
وی ادامه داد: فعالیت چنین مراكز اقامتی در شرایط كنونی به صورت مستقیم سلامت مردم را تهدید می كند و ما برای حفظ سلامت و بهداشت مردم، با اسكان غیر قانونی مسافر توسط مالكان خانه های مسافر و سوئیت های مبله برابر ضوابط برخورد می نماییم.
این مسئول با اشاره به تشكیل تیم های نظارتی در اداره كل میراث فرهنگی استان بوشهر اظهار نمود: از ۱۷ اسفند سال قبل تیم های نظارت و بازرسی ما از اماكن اقامتی شكل گرفت و تیم های مذكور تا سوم فروردین ماه سال جاری بیش از ۴۳۴ ماموریت نظارتی را از تاسیسات و اماكن گردشگری داشته اند كه ۳۹۵ مورد از این ماموریت ها به دنبال گزارشات مردمی بوده است.
مدیركل میراث فرهنگی بوشهر افزود: در این مدت ۱۰۰ مورد از اماكن گردشگری و اقامتی با بررسی تیم های نظارتی تعطیل و تخلیه شده و بیش از ۸۸ مورد خانه مسافر متخلف به سبب عدم رعایت دستورالعمل ها و پروتكل های بهداشتی توسط تیم های گشتی این اداره كل پلمب شده اند.
ارسطو زاده اشاره كرد: ستاد تسهیلات سفر امسال در چارچوب ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری كرونا در این اداره كل تشكیل شده و به صورت شبانه روزی با شماره تلفن ثابت ۳۳۳۲۳۱۷۷ به شكایات و گزارشات مردمی درباب فعالیت مراكز غیر مجاز اقامتی رسیدگی می كند.
منبع:

1399/01/06
12:38:01
5.0 / 5
2937
تگهای خبر: اقامت , سفر , شهر , صنایع دستی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912