فراجا گردشگری
معاون گردشگری مطرح كرد؛

گردشگری در سازوكار سازمان مدیریت بحران نیست

گردشگری در سازوكار سازمان مدیریت بحران نیست به گزارش فراجا ولی تیموری از اینكه مسائل مربوط به صنعت توریسم در سازوكارهای سازمان مدیریت بحران قرار ندارد، انتقاد نمود.ولی تیموری معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به خبرنگار مهر اظهار داشت: اگر سیلی و یا رخدادی بوجود آید، پروتکلی که دولت می دهد درباره امدادرسانی به همه بخش ها غیر از گردشگری می باشد. به این مفهوم که اگر در حوزه گردشگری بحرانی بوجود آید، هیچ برنامه ای برای آن ندارند. بعنوان مثال سازمان مدیریت بحران هم در برنامه خود هیچ پیشبینی برای خسارات وارده به گردشگری ناشی از بحران ندارد. باید به این مورد توجه ویژه ای نماییم. به خصوص در حوزه سرمایه انسانی خلاق و مبتکر.
تیموری درباره پیشنهاد افزایش تعطیلات به منظور انجام سفر بعد از کرونا اظهار داشت: نظر ما بر فاصله میان دو عید غدیر و قربان بود تا این مدت برای انجام سفر، تعطیل اعلام گردد البته درصورتی که ویروس کرونا از بین برود.
وی درباره تغییر در مسافرت مردم بعد از کرونا هم اظهار داشت: اساسا کرونا در مسافرت مردم و حتی زندگی شخصی آنها تاثیر می گذارد. مردم احتیاط بیشتری می کنند و این احتیاط و تقاضا و سخت گیری برای گرفتن خدمات بهداشتی و استاندارد بیشتر خواهدشد. از اینجا به بعد در شاخص هایی که اعلام می نماییم، بیشتر کیفیت مطرح می شود نه کمیت. چون مردم هنوز دلهره خواهند داشت دراین میان افرادی موفق می شوند که توریست را نسبت به خدمات استاندارد و بهداشتی متقاعد کنند.

1399/02/17
14:42:37
5.0 / 5
2477
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912