فراجا گردشگری

یزد در صدر برگزیدگان دومین جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری

یزد در صدر برگزیدگان دومین جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری یزد یكی از هتل های یزد در لیست برگزیدگان و جزو صدرنشینان دومین جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری قرار گرفت.


مراسم اختتامیه و اعطای جوایز برگزیدگان دومین دوره جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری به همت پارک ملی علوم، فناوری های نرم و صنایع فرهنگی با حضور تعداد کمی از نمایندگان تعالی مجموعه های گردشگری با اکران پیام تصویری «علی اصغر مونسان» وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و با حضور «ولی تیموری» معاون گردشگری این وزارتخانه انجام شد.
در میان برگزیدگان، هتل باغ مشیرالممالک یزد در کنار هتل قصر طلایی مشهد و بالاتر از هتل های هما با درجه اشتهار به تعالی سه الماس در راس جدول هتل ها و مراکز اقامتی قرار گرفتند.
گفتنی است؛ الگوی ارزیابی تعالی صنعت گردشگری منطبق با الگوی بین المللی بنیاد کیفیت اروپا EFQM طراحی شده و جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری بعنوان ابزاری برای سنجش میزان بلوغ تعالی و استقرار نظام های مدیریتی در سازمان ها، بنگاه ها و نهادهای فعال در صنعت گردشگری هر ساله برگزار می گردد.
با به کارگیری مدال تعالی صنعت توریسم، سازمان ها در این صنعت علاوه بر بهره مندی از دستاوردهای گوناگون در رابطه با نتایج کلیدی خود از قبیل سود، سهم بازار، میزان فروش و غیره می توانند از یکسو میزان موفقیت خودرا در اجرای برنامه ها بهبود و در مقاطع مختلف زمانی مورد ارزیابی قرار دهند و از طرف دیگر عملکرد خودرا با سایر سازمان ها در صنعت گردشگری خصوصاً بهترین آنها مقایسه کنند1399/05/18
15:40:29
5.0 / 5
1659
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912