فراجا گردشگری
هم زمان با هفته گردشگری؛

تفاهم نامه میراث فرهنگی و اداره كل دادگستری تهران به امضا رسید

تفاهم نامه میراث فرهنگی و اداره كل دادگستری تهران به امضا رسید به گزارش فراجا تفاهم نامه همكاری حوزه های گردشگری و میراث فرهنگی مدیركل میراث فرهنگی تهران و معاون جلوگیری از وقوع جرم، فرهنگی و اجتماعی اداره كل دادگستری تهران، هم زمان با هفته گردشگری به امضا رسید.به گزارش فراجا به نقل از مهر، تفاهم نامه همکاری حوزه های گردشگری و میراث فرهنگی مدیرکل میراث فرهنگی تهران و معاون جلوگیری از وقوع جرم، فرهنگی و اجتماعی اداره کل دادگستری تهران، هم زمان با هفته گردشگری در نشستی مشترک به امضا رسید.
پرهام جانفشان مدیرکل میراث فرهنگی تهران در مراسم امضای این تفاهم نامه اظهار داشت: خیلی از موضوعات و دعوای حقوقی بین مسافران و دفاتر خدمات مسافرتی به علت عدم اشراف به قوانین و مقررات انجام می شود که آگاه سازی فعالین صنعت توریسم به مسائل حقوقی می تواند کمک بسیاری به کاهش این دست شکایات به اداره کل میراث فرهنگی استان تهران و محاکم قضائی کند.
وی با اشاره به اینکه برخورد با افراد غیرمجاز فعال در حوزه گردشگری در فضای مجازی از دیگر مسائلی است که باعث صدمه به اعتبار صنعت توریسم می شود، اضافه کرد: برای برخورد با این افراد نیازمند همکاری و همراهی دستگاه قضائی هستیم.
حسین تمجیدی معاون جلوگیری از وقوع جرم هم ضمن پشتیبانی از ایجاد شعب خاص ویژه رسیدگی به پرونده های قضائی حوزه میراث فرهنگی و گردشگری از آمادگی برای برخورد با افرادی که به صورت غیرمجاز مبادرت به فروش خدمات گردشگری در فضای مجازی می کنند با همکاری پلیس فتا اطلاع داد.
تفاهم نامه همکاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران و معاونت جلوگیری از وقوع جرم اداره کل دادگستری استان تهران در ۹ ماده و ۲۴ بند تنظیم و به همکاری مشترک در حوزه آموزش های عمومی و کاهش جرایم حوزه میراث فرهنگی و گردشگری پرداخته است.


منبع:

1399/07/09
09:23:38
5.0 / 5
1371
تگهای خبر: آموزش , توریسم , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912