فراجا گردشگری

نمایشگاه ملی صنایع دستی به صورت مجازی

نمایشگاه ملی صنایع دستی به صورت مجازی فراجا: نمایشگاه ملی صنایع دستی امسال به صورت مجازی برگزار می شود، به همین مناسبت ثبت نام از هنرمندان صنایع دستی جهت شركت در این نمایشگاه مجازی بطور رسمی شروع شد.به گزارش فراجا به نقل از مهر، معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با هدف بهره گیری از ظرفیت های فضای مجازی در توسعه اقتصادی صنایع دستی کشور به خصوص به دنبال شیوع مجدد بیماری کرونا و خسارت های ناشی از آن، در نظر دارد برای اولین بار، نمایشگاه ملی صنایع دستی را به صورت آنلاین برگزار کند.
با برنامه ریزی بعمل آمده، روند ایجاد و راه اندازی سامانه آنلاین نمایشگاه بوسیله شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی و همکاری با بخش خصوصی تکمیل شده و از اول هفته آتی ثبت نام برای نمایشگاه مورد اشاره توسط ادارات کل استانی آغاز خواهد شد.
به منظور توانمندسازی و پشتیبانی از حضور گسترده فعالان صنایع دستی کشور در نمایشگاه، علاوه بر اینکه محدودیت سهمیه ای برای ثبت نام وجود ندارد، هیچ گونه درصدی نیز از فروش محصولات صنایع دستی از هنرمندان دریافت نخواهد شد و اجاره بهای پنل های اختصاصی برای تمام مشارکت کنندگان در مدت زمان برگزاری رویداد مذکور، بدون هزینه و رایگان خواهد بود.
اطلاعات کامل برای ثبت نام متقاضیان، به ادارات کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استانها ارسال شده است. فعالان صنایع دستی به تفکیک هر استان برمبنای سامانه ای که از طرف اداره کل اعلام خواهد شد ثبت نام و در این نمایشگاه به صورت مجازی حضور پیدا می کنند.


منبع:

1399/08/02
16:25:25
5.0 / 5
1502
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912