فراجا گردشگری

همكاری نیروی انتظامی با گردشگری تهران

همكاری نیروی انتظامی با گردشگری تهران مدیركل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران و معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برای انجام برنامه های مشترك تفاهم نامه همكاری امضا كردند.


به گزارش فراجا به نقل از ایسنا، پرهام جانفشان ـ مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران ـ اظهار داشت: با انجام این تفاهم نامه خیلی از موضوعات همچون تشدید همکاریهای مشترک در مقابله با حفاران غیرمجاز و فروشندگان اشیای عتیقه بخصوص در خیابان منوچهری، صدور مجوز ماشین های گردشگری و صنایع دستی در سطح شهر تهران، اجرای بازدیدهای مشترک به منظور برخورد با تاسیسات غیرمجاز گردشگری، و پشتیبانی از برگزاری تورهای یک و چندروزه در تهران اجرایی می شود.
او بیان نمود: امنیت مهمترین مقوله در توسعه پایدار گردشگری می باشد که امضای این تفاهم نامه می تواند باعث حمایت بیشتر از فعالیت تاسیسات گردشگری استان تهران شود.
سرهنگ مرادی ـ معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ـ هم اظهار داشت: تعامل دستگاه های اجرایی با نیروی انتظامی، امنیت پایدار را برای عموم شهروندان به همراه دارد و تمام تلاش ما در کلان شهر تهران افزایش امنیت و تعامل با دستگاه های فرهنگی است.
وی افزود: پلیس تهران بزرگ این آمادگی را دارد تا با تمام توان در اجرایی شدن مفاد این تفاهم نامه با اداره کل میراث فرهنگی استان تهران همکاری لازم را انجام دهد.
تفاهم نامه همکاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران و معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در ۷ ماده و ۱۹ بند به مدت سه سال امضا شده است.
منبع:

1399/08/08
14:38:28
5.0 / 5
962
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912