فراجا گردشگری

رونق زیرساخت های گردشگری یزد منهای كرونا

رونق زیرساخت های گردشگری یزد منهای كرونا به گزارش فراجا یزد مدیر كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد از انجام اقدامات این اداره كل در حوزه گردشگری در دوران كرونا به خصوص در فضای مجازی یاد كرد و از بهره برداری ۸۳ طرح گردشگری تا آخر سال جاری اطلاع داد.


«سیدمصطفی فاطمی» در گفتگو با خبرنگار ایسنا از افتتاح ۸۳ طرح گردشگری تا آخر سال ۹۹ در یزد اطلاع داد و اظهار نمود: عمده این طرح ها همچون باغ خوشنویس و باغ آریا، جزو طرح هایی هستند که از آغاز سال آماده بهره برداری بودند ولی شرایط کرونا اجازه فعالیت رسمی به این طرح ها را در ابتدای سال نداده است.
وی خاطرنشان کرد: طرح های مذکور فعالیت خویش را تا آخر سال جاری به صورت رسمی آغاز و به زیرساخت های گردشگری استان اضافه خواهند شد.
فاطمی با اشاره به راه اندازی کمیته گردشگری مجازی یزد بعنوان یکی از اقدامات موثر استان خاطرنشان کرد: این کمیته، وبسایت گردشگری را که یکی از بهترین وبسایت های موجود گردشگری در کشور به شمار می ‎رود، طراحی نموده و در مراحل نهایی فعالیت خود قرار دارد.
وی ادامه داد: البته وبسایت هایی با زبان های چینی، انگلیسی و فرانسوی هم راه اندازی شده که اماکن گردشگری یزد را به علاقه مندان در این کشورها معرفی می کند.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان به ایجاد کمیته ای برای تولید و نشر محتوا در حوزه گردشگری در فضای مجازی اشاره نمود و اظهار داشت: این کمیته تلاش می کند تا بتواند محتوای خوبی را از گردشگری یزد در فضای مجازی نشر دهد هر چند که تابحال هم بیشترین کلیپ های تولید محتوا در حوزه گردشگری در ایران در ارتباط با تولیدات این کمیته است.
فاطمی در انتها تصریح کرد: در ابتدای سال، پویشی در زمینه گردشگری مجازی در کشور افتتاح شد که از مجموع پنج هزار پست، بیشتر از دو هزار پست در ارتباط با استان یزد بوده و این نشان دهنده پتانسیل و حجم فعالیتهای یزدی ها در زمینه گردشگری می باشد البته می توان گردشگری مجازی در یزد را جلوتر از سایر استان ها دانست.1399/08/11
14:28:56
5.0 / 5
1184
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912