فراجا گردشگری
مدیر كل میراث فرهنگی یزد خبر داد

۵۰ هزار اسكان مجاز یزد مبرا از مبتلا شدن به كرونا

۵۰ هزار اسكان مجاز یزد مبرا از مبتلا شدن به كرونا فراجا: یزد مدیر كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد با تاكید بر ایمن بودن محیط هتل ها و مراكز مجاز اقامتی تصریح كرد: تابحال از ۵۰ هزار اسكان در مراكز مجاز اقامتی استان، هیچ موردی از مبتلا شدن به كرونا مشاهده و گزارش نشده است.


«سیدمصطفی فاطمی» در گفتگو با خبرنگار ایسنا، ضمن تاکید بر این که از ۵۰ هزار اسکان در مراکز مجاز اقامتی در استان امسال هیچ موردی از مبتلا شدن به کرونا مشاهده نشده است، اظهار نمود: گردشگری مسئولانه، مساله ای است که متاسفانه هنوز به خوبی فرهنگ سازی نشده و به وفور با سفر، مورد اشتباه قرار می گیرد.
وی با بیان این که مراکز اقامتی مجاز بعنوان بخشی از سفر و گردشگری مسئولانه در رعایت پروتکل های بهداشتی پیشتاز هستند، اظهار داشت: نه تنها هیچ گردشگری در هتل ها و اقامتگاه های مجاز یزد بلکه تابحال گزارشی در خصوص کرونایی شدن پرسنل این مراکز هم صادر نشده است.
مدیر کل میراث فرهنگی یزد با تاکید بر این که تعهد و احساس مسئولیت مهمترین عوامل در گردشگری مسئولانه است، اظهار داشت: هتل ها و اقامتگاه های مجاز نسبت به سلامت گردشگران بسیار متعهد هستند، علاوه بر آن، نظارت بر این مراکز از جانب چند دستگاه، بر شدت رعایت پروتکل های بهداشتی افزوده است.
فاطمی در انتها با تاکید بر لزوم فرهنگسازی سفر مسئولانه اظهار نمود: تمام هتل ها و مراکز اقامتی مجاز استان یزد آمادگی گردشگری مسئولانه را داشته و ضروریست برای پیشگیری از خسارت بیش از اندازه به این صنعت، گردشگری مسئولانه فرهنگ سازی شود.1399/08/12
19:41:54
5.0 / 5
930
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1402

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912