فراجا گردشگری

بررسی تخلفات نمایشگاه گردشگردی توسط دانشگاه های علوم پزشكی و برخورد با متخلفین

بررسی تخلفات نمایشگاه گردشگردی توسط دانشگاه های علوم پزشكی و برخورد با متخلفین به گزارش فراجا استاندار تهران درباره تجمع و برخی تخلف ها در نمایشگاه گردشگری اظهار داشت: در این زمینه اعلام شده که روسای دانشگاه های علوم پزشکی بررسی لازم را انجام دهند، اساسا با متخلفین برخورد خواهد شد.


انوشیروان محسنی بندپی در گفت و گو با ایسنا، اظهار داشت: اساسا از هرگونه تجمع در استان تهران جلوگیری خواهد شد و باید رعایت پروتکل های بهداشتی در جهت قطع زنجیره کرونا در دستور کار قرار گیرد.
وی ادامه داد: در مورد تجمع و برخی تخلفات در رعایت پروتکل بهداشتی در نمایشگاه گردشگری اعلام شده که روسای دانشگاه های علوم پزشکی بررسی لازم را انجام دهند.
استاندار تهران اشاره کرد: اساسا با متخلفین این نمایشگاه برخورد خواهد شد.
به گزارش فراجا به نقل از ایسنا، پیش تر نیز استاندار تهران اصرار کرد بود در استان تهران نباید تجمعی شکل بگیرد و هیچ یک از اصناف و اتحادیه ها حق برگزاری انتخابات سراسری ندارند در همین راستا برای امسال نمایشگاه بهاره برگزار نخواهد شد و شهروندان نیز در روزهای پایانی سال ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی نباید برای خرید سبب شکل گیری تجمع بشوند.
چهاردهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران از روز سه شنبه پنجم اسفند در محل دائمی نمایشگاه بین المللی شروع به کار کرد.
منبع:

1399/12/08
12:33:15
0.0 / 5
852
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912