فراجا گردشگری

تعطیلی باردیگر موزه های لهستان و آلمان

تعطیلی باردیگر موزه های لهستان و آلمان موزه های سراسر لهستان و بخش هایی از آلمان به علت شیوع کرونا بار دیگر تعطیل شدند.


به گزارش فراجا به نقل از ایسنا و به نقل از آرت نیوزپیپر، با آغاز موج سوم انتشار کرونا در بخش هایی از اروپا و تشدید قوانین قرنطینه، موزه های سراسر لهستان و بعضی از مناطق آلمان بار دیگر به روی مردم بسته شدند.
در لهستان، جایی که موزه ها از اول فوریه بازگشایی شده بودند، دولت به علت افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا دستور تعطیلی باردیگر موزه ها را تا دست کم نهم آوریل صادر کرد.
در آلمان هم به علت افزایش آمار مبتلایان به این ویروس در شهر «هامبورگ» دو موزه این شهر که به تازگی بازگشایی شدند به ناچار بار دیگر تعطیل شدند.
دولت آلمان به موزه ها اجازه داده بود بعد از چهار ماه تعطیلی از هشتم مارس فعالیتشان را از سر بگیرند.
فعالیت موزه ها در آلمان به آمار مبتلا شدن به کرونا در مناطق مختلف بستگی دارد. برای مثال، در مناطقی که میانگین آمار مبتلایان به این ویروس طی یک هفته اخیر، هر روز کمتر از ۱۰۰ مورد به ازای ۱۰۰هزار ساکن باشد موزه ها می توانند فعالیت داشته باشند.
با عنایت به این که میانگین آمار مبتلایان برخی از مناطق آلمان بیش از اندازه تعیین شده است انتظار می رود در ایام آینده موزه های بیشتری تعطیل شوند.
سیستم مشابهی که متکی به آمار مبتلایان مناطق مختلف است، در ایتالیا که گالری اوفیتزی در آن از ۱۵ فوریه تعطیل مانده است، به اجرا گذاشته می شود. هفته گذشته، دولت ایتالیا لیستی از ۱۱ منطقه همچون رم و میلان را بعنوان مناطق قرمز که تمامی موزه ها وفروشگاه های غیرضروری آنها باید تعطیل شوند منتشر نمود.
مقامات فرانسه هم قوانین قرطینه در خیلی از مناطق همچون پاریس جایی که موزه ها از اکتبر تعطیل بوده اند را افزایش داده اند.
منبع:

1400/01/06
00:07:35
0.0 / 5
772
تگهای خبر: شهر , فروشگاه , موزه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1401

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912