فراجا گردشگری
گزارش رییس ستاد هماهنگی خدمات سفر از یك اختلال

سودجویی رانندگان تاكسی در بیرون فرودگاه امام

سودجویی رانندگان تاكسی در بیرون فرودگاه امام فراجا: گزارش رییس ستاد هماهنگی خدمات سفر از برخی سودجویی ها در ترانسفرهای فرودگاهی در روزهایی كه مردم سرگردان، معطل و شاكی از پروازهای كنسل شده و تاخیرهای طولانی هستند، حكایت دارد.


محمد محب خدایی در بازدیدی كه ساعاتی پیش از فرودگاه امام خمینی (ره) داشت، در جریان بعضی مشكلات مسافرانی كه ساعت های زیادی را در این فرودگاه معطلِ پرواز مانده اند، قرار گرفت و به ایسنا اظهار داشت: مردم زیادی در فرودگاه حضور دارند اما از امروز پروازها از سر گرفته شده و پروازهای كنسلی هم جایگزین شده اند. مهم ترین مشكل فعلا تداخل پروازهای كنسل شده ی روزهای گذشته با پروازهایی است كه امروز نوبت داشتند و تاخیر و اختلال ناشی از آن، مردم را شاكی و عصبانی كرده است.
وی اضافه كرد: از امروز یكسری هواپیمای خالی به برخی مقاصد مثل دبی و استانبول كه مسافران زیادی از روز یكشنبه در آنجا سرگردان مانده اند، فرستاده شده و تلاش می گردد برای كاهش بارِ مشكلات، مدیریت درستی حاكم شود.


رییس ستاد هماهنگی خدمات سفر سپس درباره ی سودجویی ترانسفرهای فرودگاهی در شرایط حال حاضر، اظهار نمود: شكایت مسافران و بررسی كارشناسان ستاد حاكی از فرصت طلبی برخی راننده های تاكسی بود. این چند روز كه مردم گرفتار برف بودند، رانندگانی كه البته ارتباطی به تاكسی های فرودگاه نداشتند با چند برابر قیمت، به جابه جایی مسافران اقدام نمودند كه با همكاری مسؤولان شركت فرودگاه ها و پلیس فرودگاه تلاش شد این مشكل حل شود.
خدایی افزود: ماموران و كارشناسان ستاد هماهنگی خدمات سفر در فرودگاه همچنان حضور دارند و تلاش می كنند به مشكلات مردم رسیدگی كنند.
پس از آغاز بارندگی های شدید زمستانی كه شرایط بحرانی را در ناوگان حمل و نقل ایران بوجود آورد، دو فرودگاه مهم تهران از مدار خدمات دهی خارج شدند و بیشتر پروازها از شب یكشنبه تا امروز، سه شنبه لغو شدند.
از بامداد امروز برخی پروازها در این فرودگاه ها برقرار شد اما وضعیت این دو فرودگاه به خاطر اختلال در برنامه ی پروازهای جایگزین و تاخیر در پروازهای دیگر، هنوز كاملا عادی نشده و مسافران زیادی بیشتر از یك شبانه روز است كه در این فرودگاه ها سرگردان و بلاتكیلف مانده اند.

1396/11/11
15:48:33
5.0 / 5
4450
تگهای خبر: خدمات , سفر , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912