فراجا گردشگری

مرزهای ایتالیا به روی توریستهای خارجی باز می شود

مرزهای ایتالیا به روی توریستهای خارجی باز می شود به گزارش فراجا ایتالیا از ماه جاری به توریستهای خارجی اجازه خواهد داد بدون سپری کردن قرنطینه به این کشور سفر کنند.


به گزارش فراجا به نقل از ایسنا و به نقل از گاردین، نخست وزیر ایتالیا اعلام نمود این کشور روند پذیرش توریستهای خارجی از اواسط «می» را آغاز خواهد نمود.
بر این اساس، توریستهایی که با واکسن مورد تایید اتحادیه اروپا واکسینه شده اند، به کرونا مبتلا و بهبود پیدا کرده اند یا نتیجه منفی آزمایش کرونا که ۴۸ ساعت قبل از مبادرت به سفر انجام شده است را عرضه می کنند می توانند بدون محدودیت وارد ایتالیا شوند.
تصمیم جدید ایتالیا، گردشگران تمامی کشورها به جز کشورهایی که در لیست سفری قرمز ایتالیا قرار دارند را شامل خواهد شد.
دولت ایتالیا در تلاش است از فصل گردشگری تابستانی سال جاری برای جبران خسارت های شدید ناشی از شیوع کرونا بهره ببرد.
حوزه گردشگری ایتالیا که قبل از همه گیری کرونا ۱۴ درصد از تولیدات ناخالص داخلی کشور را دربرگرفته بود بر مبنای اطلاعات عرضه شده توسط شورای جهانی سفر و گردشگری، در سال ۲۰۲۰ با ۱۲۰.۶ میلیارد یورو خسارت روبرو شده است.
در یونان هم ضرورت قرنطینه برای مسافران از چهاردم «می» لغو خواهد شد. یونان که به گردشگری وابسته است از اولین کشورهایی بود که مجوز ورود بدون قرنطینه توریستهایی که نتیجه آزمایش کرونا آنها منفی است و یا واکسینه شده اند را صادر کرد.1400/02/17
17:47:01
0.0 / 5
506
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1401

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912