فراجا گردشگری
رئیس اداره میراث فرهنگی تفرش خبر داد؛

تخصیص ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار برای مرمت امامزاده محمد تفرش

تخصیص ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار برای مرمت امامزاده محمد تفرش فراجا: رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان تفرش از اختصاص 600 میلیون ریال اعتبار برای مرمت امامزاده محمد شهرستان تفرش آگاهی داد.به گزارش فراجا به نقل از مهر، سید مهدی رحیمی ظهر چهارشنبه در حاشیه چهاردهمین جلسه باز آفرینی پایدار شهری تفرش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برمبنای یک تفاهم نامه چهارجانبه، مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال برای مرمت امامزاده محمد شهرستان اختصاص یافت.
وی اظهار نمود: در این نشست موضوع عملیات عمرانی امامزاده محمد عنوان شد و بر طبق آن طی تفاهم نامه چهارجانبه بین فرمانداری، میراث فرهنگی، اوقاف و شهرداری تفرش منعقد شد تا برمبنای آن هزینه مرمت امامزاده فراهم گردد.
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان تفرش اضافه کرد: بر طبق این تفاهم نامه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تفرش مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال، فرمانداری ۲۰۰ میلیون ریال، و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان و شهرداری تفرش هر کدام مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال برای مرمت متقبل شدند.
رحیمی اشاره کرد: اخیراً موضوع ساخت المان آرامگاه پروفسور حسابی توسط اداره کل میراث فرهنگی استان به مسابقه گذاشته شد که بر طبق آن یک طرح از تبریز برنده طرح شد و برای اجرای کار، دستگاه متولی پروژه، از میراث فرهنگی به شهرداری تفرش منتقل می شود تا عملیات ساخت المان را شروع کنند.
رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تفرش افزود: مصالح تهیه شده برای پروژه ساخت المان پروفسور حسابی توسط میراث، در اختیار دستگاه متولی؛ شهرداری قرار می گیرد و بعد از ساخت المان بر روی آرامگاه فعلی پروفسور حسابی نصب می شود.


منبع:

1400/02/23
21:19:27
0.0 / 5
531
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1401

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912