فراجا گردشگری

رئیس پژوهشكده دیرینه شناسی تغییر نمود

رئیس پژوهشكده دیرینه شناسی تغییر نمود به گزارش فراجا مرتضی حصاری با حکم رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، رئیس پژوهشکده دیرینه شناسی شد.


به گزارش فراجا به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، حصاری از سال ۱۳۹۶ تا کنون مدیر پایگاه میراث فرهنگی خلیج فارس و دریای مکران بوده است. او که تألیف کتاب ها و مقالات علمی، پژوهشی و تخصصی گوناگونی را در کارنامه خود دارد، در شمار زیادی از پروژه های دیرینه شناسی بعنوان مجری و سرپرست هیأت حضور داشته است.
مدیر گروه پژوهشی باستان سنجی در پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، مجری طرح مشترک ایران-آلمان در کاوش دشت ورامین (شهرستان ورامین- پیشوا)، مسؤول راه اندازی پردیس دانشگاه هنر اصفهان، مدیر مسؤول فصلنامه دیرینه شناسی پارسه، عضو هیأت تحریریه فصلنامه دیرینه شناسی پارسه، رئیس دانشکده حفاظت و مرمت دانشگاه هنر اصفهان و عضو کمیته موزه های دانشگاه هنر اصفهان از دیگر مسؤولیت های حصاری در سالهای گذشته بوده است.
در حکم مصیب امیری ـ رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ـ برای مرتضی حصاری آمده است: «نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند، جنابعالی به باعث این ابلاغ بعنوان رئیس پژوهشکده دیرینه شناسی پژوهشگاه منصوب می شوید.
توفیق روز افزون شما را در انجام مسؤولیت های مصوب بخصوص در جهت تحقق شرح وظایف محوله و سند استراتژیک پژوهشگاه با استفاده از نیروهای متعهد، متخصص و شایسته و همینطور تشریک مساعی با سایر معاونت ها و مدیریت ها از درگاه خداوند متعال مسألت می نماییم.»
پیشتر روح الله شیرازی به مدت سه سال ریاست پژوهشکده دیرینه شناسی را عهده دار بود.1400/03/25
23:09:37
0.0 / 5
839
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1402

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912