فراجا گردشگری

معاون پژوهشی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ارائه شد

معاون پژوهشی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ارائه شد علیرضا انیسی طی مراسمی با حکم رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، معاون پژوهشی این مرکز شد.به گزارش فراجا به نقل از مهر، مصیب امیری در این حکم آورده است: نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند، جنابعالی به باعث این ابلاغ بعنوان معاون پژوهشی پژوهشگاه منصوب می شوید.
توفیق روز افزون شما را در انجام مسئولیت های مصوب بخصوص در جهت تحقق شرح وظایف محوله و سند استراتژیک پژوهشگاه با استفاده از نیروهای متعهد، متخصص و شایسته و همینطور تشریک مساعی با سایر معاونت ها و مدیریت ها از درگاه خداوند متعال مسألت می نماییم.
انیسی که دارای مدرک دکتری معماری اسلامی از دانشگاه ادینبورگ انگلستان است دوره پسادکتری را در دانشگاه آکسفورد انگلستان و کارشناسی ارشد معماری را در دانشگاه تهران گذرانده است.
وی که تألیف کتاب ها و مقالات علمی، پژوهشی و تخصصی گوناگونی را در کارنامه خود دارد در سالهای ۱۳۷۲ تا ۱۳۷۵ بعنوان مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان، از سال ۱۳۷۵ تا ۱۳۸۰ مدیر کاخ گلستان و از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۵ بعنوان قائم مقام معاونت حفظ و احیا سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فعالیت داشته است.
انیسی؛ دانشیار و عضو هیأت علمی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، پیش از این رئیس پژوهشکده ابنیه و بافت های فرهنگی –تاریخی بوده و علاوه بر انجام طرح های پژوهشی ملی، سمت های علمی و اجرایی زیادی در کنفرانس ها و نشست های معتبر ایران داشته است.
در این مراسم که با حضور معاونان، مدیران و رؤسای پژوهشکده ها برگزار شد، از فعالیتهای منیژه هادیان دهکردی که پیش از این نزدیک به دو سال عهده دار معاونت پژوهشی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری بود قدردانی گردید.


منبع:

1400/04/01
11:43:41
0.0 / 5
1144
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1402

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912