فراجا گردشگری

جزئیات آزمون جامع گردشگری

جزئیات آزمون جامع گردشگری به گزارش فراجا آزمون سراسری دوره های کوتاه مدت گردشگری با مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا و تشدید رعایت پروتکلهای بهداشتی ۱۵ مردادماه برگزار می گردد.


به گزارش فراجا به نقل از روابط عمومی معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی، زاهد شفیعی ـ مدیرکل دفتر برنامه ریزی، آموزش و مطالعات گردشگری ـ با بیان این خبر اظهار داشت: ثبت نام از متقاضیان این آزمون از ۱۲ تیرماه شروع شده است و تا ۲۸ تیرماه ادامه دارد و این زمان قابل تمدید نیست.
او اضافه کرد: افرادی که دوره های آموزش حضوری و یا غیرحضوری خویش را پیش از این در مؤسسات آموزش گردشگری گذرانده اند جهت شرکت در این آزمون باید در سامانه Edu.tourisem.mcth.ir ثبت نام و تمام فرآیند آن، شامل ثبت مشخصات فردی، تائید موسسه آموزشی، تائید اداره کل میراث استان و واریز وجه و نهایتاً دریافت کد رهگیری را طی کنند.
وی افزود: داوطلبان در صورت بروز هرگونه مشکلی در روند ثبت نام می توانند سوالات خویش را علاوه بر مؤسسات آموزشی از ادارات کل استان متبوع بپرسند.
شفیعی اظهار داشت: این آزمون به صورت استانی در هفت دوره مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی، مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری، مدیرفنی طرح تطبیق ضوابط تاسیسات گردشگری، کارشناس ارزیابان طرح تطبیق ضوابط تاسیسات، راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی، راهنمایان طبیعت گردی و راهنمایان زمین گردشگری (ژئوتوریسم) برگزار می گردد.1400/04/18
14:15:53
0.0 / 5
460
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1401

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912