فراجا گردشگری

فراخوان ارسال مقاله سمپوزیوم صد سال گردشگری ایران منتشر گردید

فراخوان ارسال مقاله سمپوزیوم صد سال گردشگری ایران منتشر گردید فراخوان ارسال مقاله در سمپوزیوم ملی یکصد سال گردشگری ایران منتشر گردید.به گزارش فراجا به نقل از مهر، علاقه مندان برای ارسال مقاله در سمپوزیوم ملی یکصد سال گردشگری ایران فرصت دارند از بیستم تیرماه لغایت بیستم شهریور ماه سالجاری آثار خویش را ارسال نمایند.
با توجه به این که این سمپوزیوم در چارچوب کارگروه های تخصصی با سخنرانی کارشناسان درباره سیر تاریخی سفر، گردشگری، میهمان نوازی و حمل و نقل در قرن ۱۴ دنبال شد، محورهای آن در چارچوب بررسی سیر تاریخی تحولات و توسعه ملی یکصد سال قبل در ارتباط با سفر و حمل و نقل، اقامت و میهمان نوازی، پذیرایی غذا و نوشیدنی، جابجایی مقاصد گردشگری، خدمات مسافرتی و گردشگری مورد بررسی قرار گرفت...

کلیه علاقمندان همچون دانشجویان، استادان، پژوهشگران و فعالان عرصه گردشگری می توانند آخرین یافته های علمی، پژوهشی کاربردی و مروری خویش را در چارچوب مقاله و منطبق با محورها و دستورالعمل های عرضه مقاله و بر مبنای شرایط ارسال آن به دبیرخانه این سمپوزیوم ارسال نمایند.

در این سمپوزیوم مقاله به دو زبان فارسی و انگلیسی مورد پذیرش قرار می گیرد و چکیده و متن مقاله یکجا دریافت می شود؛ همینطور تنها مقالات باکیفیت علمی بالا بعد از داوری جهت عرضه انتخاب می شود. حداکثر تعداد صفحات مقاله کامل در کل هجده صفحه است؛ همینطور فرد فرستنده مقاله بعنوان مسئول مکاتبات مقاله است و ارسال مقاله از راه ایمیل و ثبت در سایت امکان پذیر است.

علاقه مندان برای شرکت در این فراخوان فرصت دارند از بیستم تیرماه لغایت بیستم شهریور ماه سالجاری آثار خویش را ارسال کنند؛ همینطور آثار ارسالی به دبیرخانه در تاریخ سی ام شهریور ماه داوری می شود. تاریخ برگزاری این سمپوزیوم بیست و هفتم و بیست و هشتم مهرماه است.

اولین سمپوزیوم یکصد سال گردشگری ایران با تشکیل ۱۳ کارگروه تخصصی به همت شورای هماهنگی سازمان های غیردولتی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، پارک علوم و فناوری های فرهنگی، کمیته ملی ایکوم، جامعه گردشگری الکترونیکی ایران و با حمایت و همکاری دانشگاه تهران، دانشگاه اصفهان، پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، وزارت راه و شهرسازی، بنیاد گردشگری پروفسور جعفری، کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی ایران، ستاد گردشگری شهرداری تهران و تشکلهای تخصصی و صنفی گردشگری از روز ۲۷ مهر ماه به مدت سه روز برگزار می گردد.


منبع:

1400/05/05
23:37:41
0.0 / 5
370
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1401

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912