فراجا گردشگری

وکیل و مشاوره حقوقی در آریا دادیار

وکیل و مشاوره حقوقی در آریا دادیار فراجا: در یک جمله به فردی که به اشخاص حقیقی و حقوقی که مشمول اشخاص معمولی جامعه و مدیران و زیر نظر کمپانی و... در زمینه های حقوقی یاری می رساند بیان می شود.


در آغاز به این پرسش جواب می دهیم که مشاوره حقوقی یعنی چه،  در واقع مشاور حقوقی به شخص بیان می شود که افزون بر تحصیلات حرفه ای خود در شغل های نمایندگی،  قضاوت  می توان به شغل مشاوره هم بپردازد. به سبب آن که اشخاص جامعه ، آگاهی بسیار کمی در زمینه های حقوقی دارند،   به همین علت به یک مشاوره خبره در زمینه حقوقی نیازمندند.

حال به صورت کوتاه جواب پرسش مشاوره حقوقی کیست؟ در یک جمله به فردی که به اشخاص حقیقی و حقوقی که مشمول اشخاص معمولی جامعه و مدیران و زیر نظر کمپانی و... در زمینه های حقوقی یاری می رساند بیان می شود.

فرق وکیل با مشاور حقوقی

وکیل و مشاوره حقوقی دو کار محبوب در میان مردم جامعه ما هست.  این دو شغل فرق های زیادی با هم دارند. اما به طور کاملا خلاصه وکیل به فردی گفته می شود که توانایی پروانه نمایندگی وجود دارد میتواند در دادسرا ها از حقوق موکل خود دفاع نماید.

مشاور حقوقی فردی است که  می توانند لزوماً پروانه نمایندگی نداشته باشد و تنها آگاهی به قانون و مقررات حاکم بر مملکت داشته باشد و بر اصل این قانون مراحل کار و راهنمایی لازم حقوقی را به شخص مشاوره گیرنده می دهد .

مشاور حقوقی رایگان

گروه وکلای آریا دادیار خدمات خاص ای در راستای مشاور رایگان حقوقی برای شما عزیزان قرار داده که شرح خدمات به شکل زیر است :

 • مشاور نمایندگی رایگان
 • مشاوره حقوقی اداره کار رایگان
 • مشاوره حقوقی رایگان
 • مشاوره حقوقی وکیل رایگان
 • مشاوره نمایندگی رایگان
 • مشاوره وکیل حقوقی رایگان
 • مشاوره کاری رایگان
 • مشاوره حقوقی آنلاین رایگان
 • مشاوره حقوقی آنلاین رایگان 24 ساعته

مشاور حقوقی تلفنی

مشاور حقوقی تلفنی یکی از بزرگترین این موهبت های ترقی تکنولوژی وجود دارد. گروه وکلای آریا دادیار که جزء قدیمی ترین موسسات حقوقی در مملکت وجود دارد، به معنای واقعی در فکر آسایش و راحتی مراجعین خود وجود دارد. از این رو برای راحتی و آسایش و صرفه جویی مالی برای مراجعین خود عمل به افزودن خدمت مشاوره حقوقي تلفني کرده است.

به سبب آنکه بنیاد خانواده در دین اسلام بسیار اهمیت دارد. از این رو گرفتن طلاق میتواند مراحل سختی را داشته باشد. وقت کار گرفتن طلاق سخت می شود که زوجه ( زوجه )  درخواست طلاق را بدهد.  در ضابطه اساسی حق طلاق به زوج داده شده است پس از این رو می توان گفت شما به مشاوره حقوقی برای طلاق احتیاج پیدا خواهید کرد.

 

در مشاوره حقوقی آریا دادیار شما میتوانید از مشاوره حقوقی برای طلاق به صورت حرفه ای نحوه و مراحل کلی طلاق برای شما بیان شود. توجه داشته باشید مشاوره رایگان طلاق هم می تواند به فرم حضوری یا غیر حضوری باشد.

مشاوره حقوقی طلاق توافقی را می‌توان به عنوان یکی از آسان ترین طلاق ها در بین زوجین در عقیده گرفت. زمانی که در این و طلاق برای پرداخت و یا گرفتن مهریه زوجین به توافق نمی رسند، از کار در این سبک طلاق اینگونه نظیر طلاق های دیگر دشوار می شود.

فهرست خدمات مشاوره حقوقی طلاق به شرح زیر وجود دارد:

 1. مشاوره حقوقی طلاق در تهران
 2. مشاوره حقوقی طلاق در کرج
 3. مشاوره طلاق آنلاین
 4. مشاوره طلاق رایگان

مور مرتبط به دعاوی و کار کیفری

مشاوره حقوقی قادر است لایحه های مورد نیاز را تنظیم کند و به اشخاص در بررسی دعوای مختلف کمک بکند و به آنها مشاوره دهد. در صورتیکه پروانه نمایندگی داشته باشد می تواند شخصا به طور مستقیم پرونده را در دست بگیرد.

مشاور در کار کیفری نظیر قتل، اختلاس، کلاهبرداری، خیانت در امانت، اصدار چک بلامحل و سایر موضوعات نقش مهمی ایفا می کند و بعد از مشاوره حقوقی با توجه به مشکل موکل به یک وکیل واگذار داده میشود. برای مثال اگر خواهان مشاوره در ارتباط با سوال ها و مشکلات سفته هستید، وکیل سفته کمک به حل این مسائل خواهد کرد، اگر به دام کلاهبردان افتاده اید، وکیل کلاهبرداری و …

بهترین مشاوره حقوقی چه ویژگی هایی دارد؟

یک مشاوره حقوقی عالی،  شخص با خبره ای است که نسبت به سوال ها حقوقی و قانون اشراف کامل دارد.

اینگونه فردی بایست صادق، امانت دار و متعهد باشد و در وقت مناسب تصمیم صحیحی گرفتن کند.

مشاوره حقوقی بایست نسبت به کار حقوقی از قبیل ارث، املاک، بیمه ،اموربانکی،ازدواج،ثبت شرکت،ثبت احوال،مشاوره پیش از ازدواج،طلاق، پلیس فتا، آگاه باشد و قدرت تجزیه و تحلیل سوال ها را داشته باشد.

انواع خدمات مشاوره حقوقی در تهران

مشاوره حقوقی شهرداری

مشاوره حقوقی شهرداری: در دایره شهری و قانون زیست بوم آن به برای تنوع و زیاد شدن جامعه شهری قانون و قوانین خاصی برای اداره کار یک شهر در عقیده گرفته شده که شاخص ترین در دایره شهرداری بحث اخذ پروانه ساختمانی و جرایم کمیسیون ماده صد است.

اما دایره شهری خیلی پیچیده تر از موضوعات است بحث اراضی شهری داخل در محدوده شهری ،اراصی موات ،محدوده خدماتی ،محدوده استحفاظی ، تغییر کاربری اراضی شهری و هزاران مسئله دیگر یک شهرنشین را ناگزیر به مراجعه به مشاوره حقوقی شهرداری میکند

در آخر :

شما می توانید جهت مشاوره حقوقی رایگان به سایت گروه وکلای آریا دادیار به نشانی ariadadyar.com مراجعه کنید و با بهترین وکلای مجرب صحبت کنید و سوالات خود را مطرح کنید.

 

1400/05/27
23:22:08
0.0 / 5
699
تگهای خبر: رپورتاژ , بیمه , حفاظ , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1402

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912