فراجا گردشگری
وزیر میراث فرهنگی مطرح كرد؛

توریسم زیارتی در استان ایلام نیازمند تقویت زیرساخت ها است

توریسم زیارتی در استان ایلام نیازمند تقویت زیرساخت ها است به گزارش فراجا وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به ظرفیت های اربعین در استان ایلام، اظهار داشت: توریسم زیارتی در استان ایلام نیازمند تقویت زیرساخت ها است.به گزارش فراجا به نقل از مهر، سید عزت الله ضرغامی ظهر پنجشنبه در دیدار با امام جمعه ایلام اظهار نمود: استان ایلام، استان نمونه و فداکاری است و به گردن ملت ایران حق دارد.
وی اشاره کرد: شهدای گرانقدر، ایثارگران عزیز و مقاومت جانانه ای که مردم استان ایلام در دفاع مقدس داشتند، جایگاه خاصی را به استان داده است.
ضرغامی عنوان کرد: امیدواریم با سفر هیئت دولت و جلساتی که از قبل در بحث توسعه ای، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی انجام گرفته و تصمیماتی که گرفته می شود، پس از این سفر تحولی در بخش های مختلف در استان ایجاد شود.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی افزود: نقاط دیدنی و جاهای بکر در ایلام فراوان است و به سبب هم مرز بودن با عراق، توریسم زیارتی این استان ظرفیت فوق العاده است.
وی افزود: با ایجاد زیرساخت های مناسب در کنار این حضور معنوی و پرحجم اربعین، استان ایلام نیز باید از آن بهره مند شود.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اشاره کرد: ظرفیت های توریستی استان ایلام را در این سفر بررسی می نماییم که در چه حدی هستند، با هماهنگی همدیگر و خصوصاً صدا و سیما دست در دست هم دهیم که اینجا را معرفی نماییم، که اگر تبلیغ و معرفی صورت بگیرد، گردشگری استان رونق بیشتری می گیرد.


منبع:

1400/07/02
12:56:28
0.0 / 5
360
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1401

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912