فراجا گردشگری
مدیركل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی:

ادعای كاهش اقامت زائر در مشهد را نمی پذیریم

ادعای كاهش اقامت زائر در مشهد را نمی پذیریم فراجا: مدیركل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: ادعاها و سخنان برخی هتلداران در خصوص كاهش میزان اقامت در مشهد را نمی پذیریم، زیرا آمار ما مبین افزایش میزان اقامت در مشهد است.


مهدی فروزان در گفت وگو با خبرنگار ایسنا اظهار نمود: هتلداران و اتحادیه آن ها میزان اقامت در واحدهای اقامتی خویش را محاسبه و اعلام می كنند كه اقامت در مشهد كاهش یافته، در حالیكه آمار ما مبتنی بر ورود و خروج زائران و نشان دهنده افزایش شمار مسافران است.

مدیركل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی با اشاره به اینكه «میزان اقامت مسافران در دولت تدبیر و امید افزایش یافت»، عنوان كرد: آمار نشان داده است كه ماندگاری زائران از یك شبانه روز در سال 92 به 4 شبانه‎روز در انتها دولت یازدهم رسید.

فروزان با اشاره به اینكه «میزان ورود مسافر در ده ما ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال 95، 5 درصد افزایش یافته است، اظهار داشت: در ده ما ابتدایی امسال 28 میلیون و 590 هزار و 477 زائر به مشهد سفر كردند كه بیش از دو میلیون و 700 مسافر با استفاده از هوایی، نزدیك به سه میلیون مسافر با استفاده از ریلی، بیش از 5 میلیون و 700 هزار مسافر با استفاده از ناوگان جاده ای به مشهد آمدند.

مدیركل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی ادامه داد: بیشتر زائران با استفاده از وسایل حمل و نقل شخصی به مشهد سفر كردند و بیش از 17 میلیون زائر، سفر با حمل و نقل شخصی را برگزیدند.
1396/11/15
15:00:47
5.0 / 5
5554
تگهای خبر: سفر , مسافر , هتل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912