فراجا گردشگری
فرمانده ستاد مقابله با كرونا در كلانشهر تهران:

نیازی به ثبت اطلاعات خودرو در سامانه ایران من نیست

نیازی به ثبت اطلاعات خودرو در سامانه ایران من نیست به گزارش فراجا فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران در آستانه آغاز سفرهای نوروزی اظهار داشت: افرادی که با خودروی شخصی قصد سفر دارند، ضرورتی ندارد اطلاعات خودرو را در سامانه ایران من ثبت کنند.به گزارش فراجا به نقل از مهر، علیرضا زالی اظهار نمود: امیدواریم تا شروع سفرهای نوروزی بخش زیادی از مردم واکسن دوز سوم را بزنند و به عبارتی این روند هم سرعت بیشتری بگیرد.
وی اضافه کرد: این آمادگی وجود دارد که دوز سوم واکسن کرونا با سایر شهروندان تهرانی در اسرع وقت صورت گیرد.
زالی افزود: افرادی که با خودروی شخصی قصد مسافرت نوروزی را دارند ضرورتی ندارد اطلاعات خودرو را در سامانه ایران من ثبت کنند.
وی اظهار داشت: این سامانه یک سایت استعلامی است و بنابراین نیازی به رجوع افراد برای ثبت شماره خودرو در این سامانه نیست.
زالی تصریح کرد: سامانه ایران من به بخش های مختلف همچون نیروی انتظامی متصل است و این مجموعه ها استعلام های مورد نیاز را انجام می دهند.
وی به مصوبات سفرهای نوروزی اشاره نمود و اظهار داشت: همانطور که سخنگوی ستاد ملی کرونا اعلام نمود و در صحبت های رئیس جمهور هم عنوان شده، شرایط جدیدی برای سفرهای نوروزی مصوب شده است.
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران افزود: با عنایت به پوشش مناسب واکسیناسیون و کاهش روند بیماری این تصمیم جدید اتخاذ شده است.
وی تصریح کرد: شرایط انجام سفرهای نورزی مواردی است که در متن مصاحبه سخنگوی محترم ستاد ملی با رسانه ها در روز گذشته منعکس شده است.


منبع:

1400/12/17
11:17:01
0.0 / 5
193
تگهای خبر: خودرو , سایت , سفر , شهر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1401

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912