فراجا گردشگری

تشدید نظارت پلیس بر اماکن اقامتی در نوروز

تشدید نظارت پلیس بر اماکن اقامتی در نوروز فراجا: معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ ضمن اعلام برخورد با مراکز بدون مجوز اقامت و پذیرش مسافران نوروزی از مسافران نیز خواست که حتما به مراکز دارای مجوز مراجعه و استفاده کنند.


سرهنگ نادر مرادی در گفت و گو با ایسنا، درباره نظارت پلیس اماکن بر اقامتگاه ها و اماکن پذیرش مسافر در روزهای نوروز اظهار داشت: شهر تهران گرچه در روزهای تعطیلات نوروزی جزو شهرهای مسافرفرست شمرده می شود، اما در سالهای اخیر شاهد حضور مسافران در شهرهای دیگر نیز به شهر تهران بوده ایم که تعدادی از این افراد در امکان اقامتی همچون هتل ها، مهمانپذیرها و... استقرار پیدا می کنند.
وی افزود: در همین راستا نیز ماموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ در روزهای تعطیلات نوروزی نیز مبادرت به بازدید، کنترل و نظارت بر اقامتگاه ها، پانسیون ها، مسافرخانه و... می کنند و ما بر این فضاها نظارت و کنترل ویژه داریم.
مرادی با اعلان اینکه لازم است مسافران حتما به اقامتگاه ها و مسافرخانه های مجاز بروند، اظهار داشت: اقامتگاه های مجاز دارای پروانه و مجوز فعالیت هستند که در معرض دید قراردارد، اطلاعات این اماکن در سامانه پلیس نیز وجود داشته و ما مرتب بر آنها نظارت داریم و با هرگونه تخلفی از طرف اماکن برخورد خواهد شد. البته خوشبختانه اکثریت این اماکن همکاری خوبی با پلیس دارند و قوانین و مقررات را رعایت می کنند.
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ با اعلان اینکه نظارت و بازرسی از این فضاها در روزهای نوروز بصورت شبانه روزی خواهد بود، اظهار داشت: اگر شهروندان و مسافران نیز گزارشی از تخلفات داشته باشند، حتما به آن رسیدگی خواهد شد.
وی درباره پذیرش احتمالی مسافر در بعضی از اماکن بدون مجوز نیز گفـت: اساسا اگر پلیس از چنین موضوعی با خبر شود، حتما به آن رسیدگی کرده و با آن برخورد خواهدنمود. پذیرایی از مسافران حتما باید در امکان دارای مجوز رسمی شامل هتل، پانسیون، مسافرخانه و... صورت گیرد.
مرادی همین طور با هشدار به مسافران نوروزی اظهار داشت: ممکنست در روزهای نوروز، تعدادی از افراد سودجو و منفعت طلب بخواهند مبادرت به پذیرش مسافر در اماکن بدون مجوز و فاقد مجوز فعالیت کنند که پلیس با این ها برخورد خواهدنمود. اما لازم است مسافران نیز از حضور در چنین اماکنی به ویژه فضاهایی که هیچ شناختی از مالکان آن ندارند، خودداری کرده و طول سفر خودرا در اماکن مجاز سپری کنند، تا خدای نکرده مورد استفاده افراد سودجو قرار نگیرند.
منبع:

1401/01/05
13:00:39
0.0 / 5
198
تگهای خبر: اقامت , سفر , شهر , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1401

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912