فراجا گردشگری

تقدیر استاندار مازندران از مدیرکل پیشین حفاظت محیط زیست مازندران

تقدیر استاندار مازندران از مدیرکل پیشین حفاظت محیط زیست مازندران به گزارش فراجا استاندار مازندران با صدور لوحی از خدمات و تلاشهای مدیرکل پیشین حفاظت محیط زیست مازندران قدردانی کرد.


به گزارش فراجا به نقل از ایرنا، سید محمود حسینی پور با عنایت به انتهای دوره مدیرکلی حسینعلی ابراهیمی کارنامی در اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران، از خدمات او طی دوره مدیریتش با صدور لوح تقدیر قدردانی کرد که این لوح توسط حسن خیریان پور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران به مدیرکل پیشین حفاظت محیط زیست مازندران اهدا شد.
در لوح تقدیر اهدا شده توسط نماینده عالی دولت سیزدهم در مازندران نوشته شده است:
آقای حسینعلی ابراهیمی کارنامی
خدمتگذاری و مدیریت در نظام مقدس جمهوری اسلامی افتخار بزرگی است که پروردگار متعال آنرا برعهده ی کسانی قرار داده که با عمل خالصانه ی خویش در راه خوشنودی و رضایت مردم گام برمی دارند.
بدینوسیله از خدمات جناب عالی در طول مدت مسئولیت تقدیر و تشکر نموده و از خداوند سبحان توفیق روز افزون شما را مسئلت می نمایم.
سید محمود حسینی پور
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران امروز –سه شنبه ۳۰ فروردین- با حضور معاون رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و برخی از مسؤلان دستگاههای اجرایی استان برگزار شد و حسینعلی ابراهیمی کارنامی بعد از حدود ۶۵ ماه مدیرکلی در این استان، مسئولیت این دستگاه مهم را به عطاءالله کاویان تحویل داد.

در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران با اهدای لوحی از جانب دکتر علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست هم از حسینعلی ابراهیمی کارنامی تقدیر گردید.
از نکات قابل توجه این مراسم، نگاه کاملا مثبت حاضران در جلسه شامل کارکنان حفاظت محیط زیست، مسؤلان دستگاههای اجرایی استان و حتی کنش گران محیط زیستی مازندران به عملکرد مدیریتی ابراهیمی کارنامی بود.
ابراهیمی با تجربه ای که از دوران مدیرکلی حفاظت محیط زیست در استانهای فارس، سمنان و مرکزی کسب کرده بود و با عنایت به تخصص و دانش محیط زیستی اش طی ۶۵ ماه اخیر توانست با وجود چالش ها و تنش های پرتعداد و برجسته محیط زیستی مازندران، عملکرد نسبتا راضی کننده ای را از نگاه کنش گران محیط زیستی و دوستداران محیط زیست از خود ثبت کند.
مسئولیت اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران از ۱۶ دی ۱۳۹۵ و بعد از دوره مدیرکلی ناصر مهردادی به دکتر حسینعلی ابراهیمی کارنامی سپرده شد که حدود ۶۵ ماه مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران بود.
عطاءالله کاویان که مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران شد عضو هیئت علمی و استاد تمام دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری است و ریاست دانشکده منابع طبیعی و علوم کشاورزی ساری را در کارنامه دارد.


منبع:

1401/01/30
22:24:39
0.0 / 5
526
تگهای خبر: حفاظ , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1402

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912