فراجا گردشگری

پس گرفتن امضای طرح استفاده بهینه از اشیای تاریخی به احترام مردم

پس گرفتن امضای طرح استفاده بهینه از اشیای تاریخی به احترام مردم فراجا: نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: من به احترام افکار عمومی امضای خویش را از طرح استفاده بهینه از اشیای تاریخی و گنج ها پس گرفتم.


به گزارش فراجا به نقل از روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی، روح الله حضرت پور نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی بیان نمود: دغدغه هایی از جانب دلسوزان حوزه میراث فرهنگی درباره طرح "استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج ها"، مطرح گردیده است و به همین علت من امضای خویش را از این طرح پس می گیرم.
این نماینده مجلس افزود: باتوجه به روشن شدن ابعاد طرح "استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج ها" که سبب ایجاد نگرانی، تشویش خاطر و دغدغه برای دلسوزان، صاحب نظران و دست اندرکاران میراث فرهنگی و تاریخی کشور شد، در جهت احترام به افکار عمومی امضای خودم را از طرح مذکور پس گرفتم.
طرح «استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج ها» هفته گذشته با امضای ۴۶ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی عنوان شد که پس از عرضه توضیحات کارشناسی از جانب کارشناسان و مدیران وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و هم عرضه دغدغه از جانب اصحاب رسانه، تعداد زیادی از نمایندگان مجلس امضای خویش را از این طرح پس گرفتند.

1401/02/27
11:42:45
0.0 / 5
193
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1401

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912