فراجا گردشگری
دبیر كنسرسیوم تورهای ورودی كره و ژاپن در ایران:

صدور ویزای توریستی ژاپن بزودی از سر گرفته می شود

صدور ویزای توریستی ژاپن بزودی از سر گرفته می شود دبیر کنسرسیوم تورهای ورودی کره و ژاپن با بیان این خبر که ژاپن از ۱۰ ژوئن برابر با ۲۰ خردادماه صدور ویزای گردشگری را بعد از حدود سه سال توقف از سر می گیرد، اظهار داشت:  با توجه به مقررات اعلام شده احیانا این محدودیت منطقه ای نباشد و سفر گردشگران ایرانی به ژاپن بزودی امکان پذیر شود.


عباسعلی امامیه ضمن اشاره به مقرراتی که به تازگی دولت ژاپن با رفع محدودیت های سفر به این کشور اعلام نموده است، به ایسنا اظهار داشت: مقرر است از دهم ژوئن برابر با ۲۰ خردادماه ۱۴۰۱ صدور ویزای توریستی ژاپن برای تورهای گردشگری به شرط همراه داشتن راهنما از مبدأ، از سر گرفته شود.
او اضافه کرد: مقررات ورود به ژاپن برای کشورهایی که ویروس کرونا را به خوبی مدیریت کرده اند، آسان تر خواهد شد. البته هنوز جزئیات اعلام نشده که محدودیت های حال حاضر تا چه سطحی آسان خواهد شد، اما برپایه اطلاعات دریافت شده از ایرانی هایی که به تازگی به ژاپن وارد شده اند، قرنطینه الزامی و اختیاری حذف شده و مسافران بعد از یک ساعت توانسته اند تشریفات ورود را بگذرانند. البته شرط انجام تست PCR در بدو ورود همچنان برقرار است.
امامیه اظهار داشت: ژاپن همینطور اعلام نموده ظرفیت پذیرش روزانه مسافران خارجی را در فرودگاه های بین المللی از ۱۰هزار به ۲۰ هزار نفر بالا می برد، یعنی ظرفیت ورود به این کشور دو برابر خواهد شد. امیدوارم سفارت ژاپن در ایران هم محدودیت صدور ویزای توریستی را برای مسافران ایرانی لغو کند.
دبیر کنسرسیوم تورهای ورودی کره و ژاپن اضافه کرد: خوشبختانه ژاپن فعلاً محدودیتی برای کشور خاصی تعیین نکرده است. ابتدا قرار بود برای برخی از کشورهای همسایه مرزها را باز کند، اما برپایه آنچه دولت ژاپن اعلام عمومی کرده است به نظر نمی آید محدودیت منطقه ای برای صدور ویزا برقرار شود و فقط اعلام شده توریستهای خارجی به شرط همراه داشتن راهنما از مبدأ و با عنوان تور و یا گروه می توانند از تاریخ مقرر به ژاپن سفر کنند.
1401/03/07
22:43:47
0.0 / 5
147
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1401

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912