فراجا گردشگری

اولین اقامتگاه های بوم گردی كاشمر به بهره برداری می رسد

اولین اقامتگاه های بوم گردی كاشمر به بهره برداری می رسد فراجا: رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اظهار داشت: بزودی چهار اقامتگاه بوم گردی در بخش مركزی و كوهسرخ شهرستان كاشمر به بهره برداری می رسد.


رضا یوسفی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا همینطور از به بهره برداری رسیدن كارگاه فرت بافی در روستای فرگ و شهر ریوش اطلاع داد و اضافه كرد: در شهر ریوش با حمایت شهرداری 20 دستگاه فرت بافی تهیه شده است.
وی با اشاره به اینكه در ورودی شهر ریوش فضای مناسبی برای صنایع دستی آماده شده است، عنوان كرد: جهت راه اندازی كارگاه فرت بافی شهر كاشمر منتظر تأمین اعتبار از مشاغل خانگی هستیم.
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در ادامه با بیان اینكه بزودی چهار اقامتگاه بوم گردی در شهرستان كاشمر به بهره برداری می رسد، اضافه كرد: موافقت اولیه سه اقامتگاه بوم گردی در روستاهای «ایور»، «فروتقه» و «طرق» جذب و اقامتگاه بوم گردی شهر ریوش در روزهای نوروز افتتاح می گردد.
وی با اشاره به اینكه امیدواریم هرچه سریع تر برای این سه اقامتگاه اعتبارات مورد نیاز جذب شود، عنوان كرد: این سه طرح با پشتیبانی های مشاغل خانگی افتتاح می شوند.
یوسفی با اشاره به اینكه امسال 515 میلیون تومان از اعتبارات اشغال شهرستان به حوزه مشاغل خانگی اختصاص یافته است، اظهار داشت: بزودی كارگاه گلیم بافی با اعتبار 50 میلیون تومان و اشتغال زایی 15 نفر به بهره برداری می رسد.1396/11/18
12:59:01
5.0 / 5
4835
تگهای خبر: شهر , صنایع دستی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912