فراجا گردشگری
فاطمی خبر داد؛

380 رویداد گردشگری کشاورزی از شروع سال اجرا شد

380 رویداد گردشگری کشاورزی از شروع سال اجرا شد به گزارش فراجا مدیرکل گردشگری داخلی از برگزاری 380 رویداد گردشگری کشاورزی از شروع امسال تا حالا آگاهی داد و اظهار داشت: خیلی از این جشنواره ها با موضوع خوراک ترکیب شده بودند.به گزارش فراجا به نقل از مهر، نشست گردشگری خوراک با عنوان میز تخصصی گرم نوش و سردنوش ها ظهر امروز با حضور مدیرکل گردشگری داخلی و فعالانی از حوزه راهنمایان گردشگری دفتر خدمات مسافرتی و رستوران های زنجیره ای و کارشناسان خوراک اجرا شد.
مصطفی فاطمی مدیرکل گردشگری داخلی وزارت میراث فرهنگی در این جلسه اظهار داشت: ما میزهای گردشگری تخصصی در وزارت میراث فرهنگی برگزار می نماییم. یکی از این میزها گردشگری کشاورزی است، در این عرصه تنوع زیادی وجود دارد، بسیاری از جشنواره هایی که امسال برگزار شده با موضوع خوراک تلفیق شده بود. کشور ما در زمینه تعداد جاذبه ها و گردشگری موضوعی آنقدر ظرفیت دارد که اگر بخواهیم در دفتر گردشگری داخلی به توسعه آنها بپردازیم امکان پذیر نیست. در این میزهای تخصصی کارشناسان این حوزه ها در کنار یکدیگر به گفتمان می پردازند.
وی اظهار داشت: چرا در هتل های ما ولکام درینک غیرایرانی سرو می شود و گرم نوش یا سردنوش سنتی به مهمانان نمی دهند؟ اینها مواردی است که باید روی آن کار شود و جاذبه های موجود را بالفعل نماییم.


منبع:

1401/05/12
22:45:25
0.0 / 5
245
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1401

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912