فراجا گردشگری

آیا گردشگری بهبود یافته است؟

آیا گردشگری بهبود یافته است؟ به گزارش فراجا، خراسان رضوی گردشگری اسپانیا در ماه آگوست جهش می کند اما همچنان پایین تر از سطح پیش از همه گیری است.


به نقل از رویترز، آمار رسمی نشان داد که تعداد توریستهای خارجی که در ماه آگوست به اسپانیا سفر کرده اند نسبت به ماه مشابه سال قبل ۷۰ درصد بالا رفته و به ۸.۸۲ میلیون نفر رسیده اما بسیار کمتر از ۱۰.۱۲ میلیون توریست در آگوست ۲۰۱۹ باقی مانده است.
آمار نشان میدهد که توریستهای خارجی ۱۱.۲۶ میلیارد یورو (۱۱.۱ میلیارد دلار) در اسپانیا در ماه آگوست خرج کرده اند که در مقایسه با ۵.۹۱ میلیارد یورو در ماه مشابه سال قبل و اندکی کمتر از ۱۱.۷ میلیارد یورو در آگوست ۲۰۱۹ است.
همینطور اندونزی در ماه اگوست بیشترین تعداد بازدیدکنندگان خارجی خویش را از زمان شروع همه گیری ثبت کرده که منعکس کننده کاهش محدودیت ها و افزایش اشتهای سفر است.
مارگو یوونو، رئیس اداره آمار اندونزی اظهار داشت که در ماه آگوست حدود ۵۱۰ هزار و ۲۰۰ نفر وارد اندونزی شدند که این رقم در مقایسه با ۱۸۰۰ نفر در همان ماه یک سال قبل بالا رفته است. این رقم اندکی بیشتر از رقم ماه قبل بود.
اندونزی برای دوره ژانویه تا آگوست، ۱.۷۳ میلیون بازدیدکننده داشته که در مقایسه با ۸۱ هزار و ۲۹۲ بازدیدکننده در مدت مشابه سال ۲۰۲۱ بوده زمانی که محدودیت های گسترده سفر برقرار بود.
با این وجود، این ارقام هنوز به صورت قابل توجهی کمتر از دوره های مشابه پیش از همه گیری در سالهای ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ است زمانی که اندونزی حدود ۸ میلیون بازدید کننده خارجی داشت.1401/07/14
12:22:13
0.0 / 5
352
تگهای خبر: توریست , سفر , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1402

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912