فراجا گردشگری

دفتر اطلاع رسانی گردشگری و تجارت صربستان در ایران راه اندازی شد

دفتر اطلاع رسانی گردشگری و تجارت صربستان در ایران راه اندازی شد فراجا: دفتر اطلاع رسانی گردشگری و تجارت صربستان در ایران عصر روز گذشته با حضور سفیر صربستان راه اندازی شد.به گزارش فراجا به نقل از مهر، در مراسم افتتاح این دفتر اطلاع رسانی، دراگان تئودورویچ سفیر صربستان در ایران اظهار داشت: كارهای بسیار خوبی در ایران انجام داده ایم همچون اینكه دیگر ویزا برای ورود مسافران ایرانی به صربستان نداریم و لغو شده است همینطور سفرهای هیات های تجاری و اقتصادی و فرهنگی زیادی بین دو كشور انجام می گردد دكتر ظریف وزیر امور خارجه ایران هم گفتگوهای خوبی با مقامات در صربستان داشته است سفر دكتر ظریف برای همكاری های بین دو كشور به صربستان بسیار مهم بوده است. همینطور افتتاح این دفتر اطلاع رسانی هم برای ما بسیار حائز اهمیت است.
در ادامه، یعقوب قاسمی مسئول این دفتر اطلاع رسانی هم اظهار داشت: در این دفتر اطلاعاتی درباره گردشگری صربستان به زبان فارسی در قالب كتابچه راهنما و نقشه فارسی ارائه می گردد. همینطور درباره تجارت صربستان اطلاعاتی به متقاضیان در ایران ارائه می نماییم برعكس هم از آن طرف اطلاعاتی درباره ایران عرضه خواهیم كرد.
وی ادامه داد: می خواهیم نمایشگاه های تجارت ایران در صربستان و حوزه بالكان همینطور نمایشگاه های تجارت صربستان در ایران را برپا نماییم. در نظر داریم هم ایران را به كشورهای حوزه بالكان به مركزیت صربستان بشناسانیم و هم اینكه بتوانیم شركت های تجاری و گردشگری را به ایران بیاوریم تا با هم تبادل توریست و همكاری اقتصادی داشته باشند. از جانب دیگر صربستان و جاذبه هایش را هم به مردم ایران بیشتر بشناسانیم.
قاسمی ادامه داد: صرب ها در نیروگاه های برقی سرمایه گذاری های زیادی كرده اند از سوی دیگر تعداد گردشگران صرب كه به ایران می آیند كم است ولی ما در نظر داریم تا قیمت ها را ارزان كرده و پرواز مستقیم بگذاریم در این صورت این تعداد افزوده می شود به همین منظور نخستین پرواز مستقیم از ۲۸ اسفند ماه آغاز می گردد.
وی خاطرنشان كرد: این دفتر با دفاتر اطلاع رسانی گردشگری ایران در سایر كشورها كه توسط كانون اتومبیلرانی و جهانگردی ایران راه اندازی می گردد متفاوت می باشد با این وجود ما در نظر داریم تا در صربستان و حوزه بالكان هم دفتر اطلاع رسانی گردشگری زیر نظر این كانون تولید نماییم.

1396/12/16
18:29:38
5.0 / 5
4446
تگهای خبر: سفر , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912