فراجا گردشگری
معاون گردشگری خبر داد؛

سامانه ثبت شكایت مردمی از خدمات سفر در نوروز ۹۷ بوجود آمد

سامانه ثبت شكایت مردمی از خدمات سفر در نوروز ۹۷ بوجود آمد فراجا: معاون گردشگری كشور از طریق اندازی سامانه اپلیكیشن شكایت و تقدیر مردمی جهت نظارت بیشتر بر خدمات سفر در نوروز ۹۷ اطلاع داد.به گزارش فراجا به نقل از مهر، محمد محب خدایی معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی كشور در سی و یكمین نشست ستاد مركزی خدمات سفر با محوریت نوروز ۹۷ كه پیش از ظهر امروز یكشنبه ۲۰ اسفندماه در سالن فجر سازمان میراث فرهنگی با حضور نمایندگان از دستگاه های عضو ستاد مركزی هماهنگی خدمات سفر برگزار شد، اظهار داشت: بر مبنای مصوبه سال ۹۲، ۲۰ دستگاه عضو ستاد مركزی هستند كه وظایف آنها شرح داده شده است.
وی درباره جزئیات برنامه ها و وظایف این ستاد اضافه كرد: امسال برنامه «نوروزگاه ها»، یكی از برنامه های ویژه ماست. سازماندهی خدمات اعضا در ساختار یكپارچه و هوشمند با استفاده از فناوری های نوین و سایت های IRTSS.IR، SAFOUR.IR و ۰۹۶۲۹.IR، تولید پنجره های واحد در حوزه نظارت و خدمات بر ارتقای كیفیت خدمات و كاهش هزینه، تشكیل كارگروه های تخصصی برای عرضه راهكارهای كارشناسی جهت تولید ساختارهای اجرایی و ماندگار، ظرفیت سنجی تأسیسات گردشگری بر مبنای زمان های هر سفر و تدوین برنامه های افزایش بهره وری با تولید تسهیلات ویژه، صدمه شناسی مشكلات سنوات گذشته و برنامه ریزی برای توزیع سفر به مناطق كمتر شناخته شده همچون شرح وظایف ستاد مركزی است.
وی ادامه داد: تعریف پنجره واحد شكایت و تقدیر ۰۹۶۲۹ بعنوان مركز مانیتورینگ نظارت سیستمی در كشور و در حوزه خدمات سفر به آدرس App.ichto.ir، تشكیل كارگروه ویژه برای هدفمندی هزینه های كل اعضای ستاد در قالب هدف مشترك خدمات سفر، تولید سامانه آماری خدمات سفر با دسترسی آنلاین اعضا برای تولید شاخص های سنجشی و تهیه خدمات سفر به آدرس www.amaresafar.ir انجام شده است. ما در نظر داریم تا امسال تولید مفرح و شاد با تاكید بر سفرهای ایمن، معرفی مناطق كمتر شناخته شده و سوغات شهرها صورت گیرد. همینطور مناطق گردشگری ثبت نشده یا غیرمعروف با برگزاری مسابقه عكس كشف شود. مراكز اقامتی و پذیرایی هم در قالب جشنواره «عیدانه گردشگری» تخفیف ویژه خواهند داد. در نوروزگاه ها هم برنامه های فرهنگی، هنری و سنتی اجرا می گردد. ما برنامه مسابقه «استیكرها» را هم داریم كه روی خودروهایی كه در جشنواره «رالی تور نوروز ۹۷» برگزار می شود، پیام هایی اخلاقی نصب خواهد شد.
معاون گردشگری كشور اضافه كرد: در مسابقه «هفت سین سكه های نوروزی» یك جایزه بزرگ ۱۰۰ میلیون تومانی برای یك نفر در نظر گرفته ایم. همینطور برای سه نفر ۵۰ میلیون تومان، برای دو نفر ۲۰ میلیون تومان و برای یك نفر جایزه ۱۰ میلیون تومانی در نظر گرفته شده است.
وی اظهار داشت: امسال برای نخستین بار فضای رقابتی بین عرضه كنندگان خدمات و كالا در قالب سامانه «پنجره واحد سفور» بوجود آمده است. همینطور برای نخستین بار سامانه رالی تور خانوادگی و جشنواره های كودك و خانواده راه اندازی می گردد.

1396/12/21
14:23:52
5.0 / 5
4613
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912