فراجا گردشگری
علی اصغر مونسان خبر داد

جزئیات طرح تعطیلات زمستانی

جزئیات طرح تعطیلات زمستانی فراجا: رئیس سازمان میراث فرهنگی اظهار داشت: طرح تعطیلات زمستانی محدود به دانش آموزان است و پیشنهاد كرده ایم كه اگر در ۱۴ روز امكان اجرا شدن آن وجود نداشته باشد به یك هفته كاهش پیدا كند.به گزارش فراجا به نقل از مهر، علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی در مراسم امضای تفاهم نامه همكاری بین سازمان میراث فرهنگی، سازمان برنامه و بودجه و صندوق توسعه ملی كه عصر روز بیستم مردادماه برگزار گردید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح تعطیلات زمستانی اتفاق خوبی برای كشور است و تحرك اقتصادی جدی در همه بخش ها بوجود می آورد مانند نوروز صحبت هایی با وزیر آموزش و پرورش شده و موافقت های اولیه هم گرفته شده است.
وی اظهار داشت: ما این طرح را بزرگ در نظر نگرفتیم بلكه تنها بخش دانش آموزی را در بر می گیرد. ما ۱۴ روز برای این تعطیلات در نظر گرفتیم كه اگر مقدور نباشد می تواند به یك هفته هم كاهش پیدا كند. از جانب دیگر همین زمان را می توان به ابتدای یا انتهای دوره آموزشی اضافه كرد.
وی اضافه كرد: وزیر آموزش و پرورش هم ضمن موافقت با این طرح اعلام نموده كه شادابی آموزشی را در میان دانش آموزان بالا می برد. این طرح باعث كاهش آلودگی، تولید شادابی و نشاط برای دانش آموزان و رونق گردشگری در شهرها می گردد.
در حاشیه این برنامه همینطور محمدحسن طالبیان معاون میراث فرهنگی كشور هم اظهار داشت: با سازمان بودجه و بودجه صحبت شده تا درآمد موزه ها و محوطه های تاریخی به صورت كامل به خودشان برگردد. باید ۱۲ موزه و محوطه تاریخی كه به صورت هیئت امنایی اداره می گردند و یا مقرر است هیئت امنایی اداره شوند را اعلام نماییم. این ۱۲ موزه و محوطه همچون اماكنی هستند كه بیشترین درآمد را دارند و طبق قوانین باید درآمدشان به صورت كامل به خودشان برگردد.

1397/05/23
13:18:43
5.0 / 5
4355
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912