فراجا گردشگری

معرفی گردشگری هنری در نمایشگاه شهر توریست

معرفی گردشگری هنری در نمایشگاه شهر توریست فراجا: گردشگری هنری در نمایشگاه بین المللی اقتصاد و سرمایه گذاری گردشگری رونمایی می گردد.


نمایشگاه اقتصاد و سرمایه گذاری گردشگری با عنوان «شهر گردشگر» با حضور مقامات سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از فردا، چهارم شهریورماه برگزار می گردد كه تا هفتم شهریورماه ادامه دارد.
مقرر است همزمان با این رویداد نمایشگاه گردشگری هنری هم برگزار گردد كه هدفش بازتعریف گردشگری هنری و كمك به تعمیق این فرهنگ، بر اساس پتانسیل های بزرگ هنر ایران است.
به قول محبوبه كاظمی ـ مدیر گالری ترانه باران ـ، گردشگری هنری می تواند اقتصادی نوین و پرثمر برای كشورمان رقم بزندو حیرت انگیز است ما همه این سال ها برای تمركز به این استراتژی غفلت كرده ایم. طبق آمار سازمان گردشگری جهانی، ۳۷ درصد گردشگران جهان را گردشگران فرهنگی و هنری تشكیل می دهند و اتفاقا بیشترین گردشگرانی كه كشور ما جذب می كند همین گردشگران فرهنگی و هنری هستند. این افراد به لحاظ مالی ثروتمندتر هستند و پول بیشتری هم خرج می كنند. برای آن ها خیلی جذاب است كه بیایند و از جاذبه های فرهنگی و هنری ایران دیدن كنند، بخصوص این كه ایران دو تمدن ایرانی و اسلامی را به صورت همزمان دارد و این برای گردشگران خارجی جذاب است ولی ما زیر ساخت ها و بسترهای استفاده بهینه از این فرصت را فراهم نكردیم.
ساعت كار اولین نمایشگاه بین المللی اقتصاد و سرمایه گذاری گردشگری در ایران مال كه جزو پنج مركز تجاری بزرگ جهان شناخته شده، از ۱۰ تا ۱۹ یكشنبه تا چهارشنبه است.1397/06/04
20:02:53
5.0 / 5
4189
تگهای خبر: شهر , گردشگران , گردشگری , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912