فراجا گردشگری
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان :

دریافت حق سرویس در رستوران ها و كافی شاپ ها غیرقانونی می باشد

دریافت حق سرویس در رستوران ها و كافی شاپ ها غیرقانونی می باشد فراجا: معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان اظهار داشت: رستوران ها و كافی شاپ ها اجازه دریافت حق سرویس از مشتریان خویش را ندارند و دریافت حق سرویس از مشتریان غیر قانونی می باشد.علی محمد رحمانی زاده در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: رستوران ها و كافی شاپ ها اجازه دریافت حق سرویس از مشتریان خویش را ندارند و دریافت حق سرویس از مشتریان غیر قانونی می باشد.

وی اضافه كرد: بعضی از رستوران ها و كافی شاپ ها از مشتریان خود هزینه ای را تحت عنوان حق سرویس دریافت می كنند كه این كار از جانب آن ها غیر قانونی می باشد و در این زمینه به این واحدها اخطار داده شده است تا نسبت به دریافت این هزینه اقدام نكنند.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان خاطرنشان كرد: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه می توانند با شماره 124 تماس بگیرند و مبحث را به ما اطلاع دهند تا بازرسان با رجوع به این واحدها نسبت به رسیدگی به مساله اقدام نمایند.

رحمانی زاده عنوان كرد: در صورت مشاهده این تخلف، بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با آن واحد صنفی بعنوان تخلف گرانفروشی برخورد خواهند كرد و جریمه هایی برای آن واحد درنظر گرفته می گردد. در این زمینه از همه رستوران ها و كافی شاپ ها انتظار داریم تا نسبت به رعایت این قانون و عدم دریافت حق سرویس از مشتریان خود اقدام نمایند.
1397/06/25
14:41:49
5.0 / 5
4848
تگهای خبر: مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912