فراجا گردشگری

واگذاری 11 پروژه سرمایه گذاری گردشگری خراسان شمالی به بخش خصوصی

واگذاری 11 پروژه سرمایه گذاری گردشگری خراسان شمالی به بخش خصوصی فراجا: مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی با اشاره به هدف گذاری به منظور كاهش تصدی گری دولت در حوزه گردشگری، از واگذاری 11 پروژه سرمایه گذاری استان به بخش خصوصی اطلاع داد.


به گزارش فراجا به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی اداره كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، «حبیب یزدان پناه» با تاكید بر گسترش حمایت های سازمان متبوع خود از سرمایه گذاری و مشاركت بخش خصوصی در طرح های گردشگری، اظهار نمود: برنامه ریزی برای جذب سرمایه گذاری خصوصی و بهره برداری از پروژه های گردشگری استان در دستور كار قرار دارد.
یزدان پناه خاطرنشان كرد: از همین رو با برنامه ریزی های صورت گرفته و برگزاری جلسات مختلف با فرمانداران، دهیاران، شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرستان ها و در جهت اجرایی كردن ماده 27 قانون الحاق(برخی از مواد به قانون تنظیم بخش از مقررات مالی دولت برای استفاده از ظرفیت های بخش غیردولتی و واگذاری پروژه های طرح تملك دارایی سرمایه ای) نخستین فراخوان شناسایی سرمایه گذار برای پروژه ها و طرح های تملك دارایی سرمایه از جانب این اداره كل منتشر گردید.
وی اظهار داشت: پروژه های مختلف مربوط به زیرساخت های گردشگری استان همچون مجتمع های خدماتی و بهداشتی در مناطق و روستاهای هدف گردشگری در این مرحله به بخش خصوصی واگذار تا با تكمیل و توسعه این تأسیسات مورد بهره برداری قرار بگیرند.
مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی تصریح كرد: گردشگری به رغم نیاز به سرمایه گذاری اندك ارزآور بوده، بخش های گوناگون اقتصادی را به حركت درمی آورد و درآمد كسب وكارهای كوچك را بالا می برد و بهترین راه برای رونق اقتصاد مردمی و كاهش وابستگی به اقتصاد نفتی است.
یزدان پناه با تاكید بر این كه در این اداره كل به معنای واقع كلمه برای سرمایه گذار فرش قرمز پهن می نماییم، خاطرنشان كرد: كمك به سرمایه گذاران، كمك به رشد و توسعه استان است و ما هم اولویت و تلاش های خویش را در این زمینه قرار داده ایم.1397/08/02
19:41:30
5.0 / 5
4245
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912