فراجا گردشگری
آمارها نشان می دهد؛

برنامه های مشوق دبی در گردشگری

برنامه های مشوق دبی در گردشگری به گزارش فراجا جاذبه های توریستی شناخته شده امارات تا آخر ماه نهم سال ۲۰۱۷ آمارهای خوبی را به ثبت رساند و توانست از برنامه های مشوق خود جواب بگیرد.به گزارش فراجا به نقل از آسوشیتدپرس، دوبی عملكرد قوی خود در سال ۲۰۱۷ را حفظ نموده و به نظر می رسد یك سال ركوردشكن دیگر را هم از نظر تعداد توریست ها به ثبت برساند.
با استناد به جدیدترین داده های منتشرشده توسط وزارت توریسم و بازاریابی تجاری دوبی، روی هم رفته ۱۱. ۵۸ میلیون بازدیدكننده شبانه بین المللی طی ۹ ماه اولیه سال ۲۰۱۷ وارد این شهر شدند.
این نشان دهنده رشدی ۷. ۵ درصدی نسبت به بازه مشابه سال قبل است و قدرت صنعت توریسم امارات و جذبه رو به رشد دوبی به عنوان یك مقصد منتخب توریسم جهانی را به نمایش می گذارد.
هند رتبه اول را در فهرست بازارهای منبع توریسم داخلی حفظ كرد. چیزی نزدیك به ۱. ۵ میلیون توریست هندی بین ماه های ژانویه و سپتامبر وارد دوبی شدند و بدین سان رشد چشمگیر ۲۰ درصدی نسبت به بازه مشابه سال قبل را به ثبت رساندند.
این نتایج نشان دهنده بهره وری بالای فعالیت های تبلیغاتی نوآورانه ای بود كه توسط سازمان توریسم دوبی انجام شد، از جمله همكاری های بسیار موفقی كه با ابرستاره هالیوودی شاهرخ خان صورت گرفت.
عربستان سعودی و بریتانیا هم موقعیت های خود به عنوان دومین و سومین تامین كنندگان گردشگران ورودی به دوبی را حفظ كردند. روی هم رفته ۱. ۲۵۰ میلیون مسافر سعودی و ۹۰۵ هزار توریست بریتانیایی در ۹ ماه اول ۲۰۱۷ وارد دوبی شدند. میزان توریست های ورودی عربستان نسبت به سال ۲۰۱۶ كمی كاهش پیدا كرد كه حاكی از چالش های اقتصادی ادامه دار عربستان است.
از سوی دیگر، با وجود بی ثباتی های به وجود آمده به خاطر برگزیت، میزان توریست های ورودی بریتانیا به دوبی با افزایش كوچك ۲ درصدی همراه بود.
چین با وجود ثبت رشد قابل توجه ۴۹ درصدی گردشگران ورودی به دوبی همچنان در رتبه پنجم باقی ماند و در ۹ ماه اول سال ۲۰۱۷ چیزی حدود ۵۷۳ هزار گردشگر وارد این شهر كرد. این افزایش در پاسخ مستقیم به مزایای بوجود آمده در نتیجه تغییرات قانونی اعمال شده در اواخر سال ۲۰۱۶ بود كه به شهروندان چینی دسترسی آزاد به ویزا در زمان ورود به امارات می داد.
 

1396/08/26
18:12:54
5.0 / 5
4859
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912