فراجا گردشگری

هرمز استرالیایی ها را فراخواند

هرمز استرالیایی ها را فراخواند به گزارش فراجا سفیر استرالیا در مسافرت به هرمز برای توسعه گردشگری در این جزیره اعلام آمادگی كرد.


سیدمجدالدین حسینی ـ بخشدار جزیره هرمز ـ با بیان این خبر به ایسنا، اظهار داشت: در جریان سفر «یان دیوید» ـ سفیر استرالیا در ایران ـ و مدیرعامل صنایع كشتی سازی فراساحل ایران به جزیره هرمز كه با تاكید استاندار هرمزگان انجام شده بود، درباره توسعه گردشگری و شناساندن هرمز به گردشگران استرالیایی، رایزنی ها و موافقت های اولیه ای صورت گرفت.
وی كه پیش تر با استفاده از اتاق بازرگانی ایران ـ استرالیا زمینه گسترش همكاری ها در بخش گردشگری این جزیره را پیگیری كرده بود، اضافه كرد: از سفیر استرالیا درخواست كردیم زمینه شناساندن جزیره زیبای هرمز به گردشگران استرالیای را فراهم آورد تا در آینده نزدیك شاهد حضور بیشتر گردشگران این كشور در جزیره رنگین كمانی هرمز باشیم.
حسینی همینطور از تداوم رایزنی ها و زمینه سازی ها برای معرفی جزیره هرمز به گردشگران استرالیایی با دعوت دوباره از سفیر این كشور به این جزیره در بهمن ماه برای انجام توافق ها و اقدامات بیشتر و همینطور حضور اعضای اتاق بازرگانی برای سرمایه گذاری، اطلاع داد.1397/10/19
14:40:25
5.0 / 5
4127
تگهای خبر: سفر , گردشگران , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912