فراجا گردشگری
توسط جهاد دانشگاهی؛

سامانه گردشگری سلامت استان قم راه اندازی می شود

سامانه گردشگری سلامت استان قم راه اندازی می شود فراجا: رئیس جهاد دانشگاهی قم از طریق اندازی سامانه گردشگری سلامت استان قم در آینده ای نزدیك توسط جهاد دانشگاهی قم آگاهی داد.


دكتر محمد حیدری در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: در سال رونق تولید و با عنایت به اولویت قرار گرفتن طرح هایی كه بازدهی اقتصادی مناسبی دارند، جهاد دانشگاهی طرح سامانه گردشگری سلامت را در ستاد اقتصاد مقاومتی استان قم ارائه كرد.

وی ادامه داد: طرح سامانه گردشگری سلامت استان قم در ستاد اقتصاد مقاومتی به تصویب رسید و بنا شد تا طرح در سامانه نیپا كه به منظور پایش و بررسی طرح های اقتصادی كشور به راه افتاده است، ثبت گردد و سپس مراحل اجرایی آغاز شود.

رئیس جهاد دانشگاهی قم اظهار نمود: استان قم در بخش درمانی و سلامت ظرفیت بالا و بسیار خوبی را دارد و مركز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم نمونه ای از آن است؛ همین طور با عنایت به هزینه پایین درمان و حضور تعداد زیادی از زائران خارجی در استان قم، می توان با راه اندازی سامانه گردشگری سلامت و لینك شدن اطلاعات بخش های مختلف با یكدیگر، بستر بسیار عالی اقتصادی را در استان قم مهیا كرد.

وی افزود: راه اندازی سامانه گردشگری سلامت، موجب رونق مراكز درمانی و ایجاد اشتغال مناسب برای جوانان استان می شود و از جانب دیگر نیز، گردش مالی مناسبی را هم برای استان قم به وجود می آورد.

حیدری اظهار داشت: برای ایجاد سامانه جامع، نیاز است تا همه بخش ها و دستگاه ها همچون بیمارستان ها، مراكز درمانی، داروخانه ها و هتل ها، اطلاعات خودرا در سامانه ثبت كنند و این اطلاعات با یكدیگر لینك شوند تا بازگشت كنندگان بتوانند با تمامی خدمات در استان قم آشنا گردند.

وی افزود: جهاد دانشگاهی این آمادگی و پتانسیل را دارد تا این سامانه را ایجاد كند و سپس بخش های مختلف به بارگذاری اطلاعات خود اقدام نمایند.

منبع:

1398/03/31
21:15:29
5.0 / 5
4783
تگهای خبر: خدمات , گردشگری , هتل , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912