فراجا گردشگری
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:

تبریز ستاره ایران می باشد

تبریز ستاره ایران می باشد به گزارش فراجا وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در استقبال از رویداد «تبریز۲۰۱۸» اظهار داشت: سال ۲۰۱۸ آخر می یابد اما فرهنگ برخاسته از ایران، ادامه خواهد داشت و باقی می ماند.به گزارش فراجا به نقل از مهر، مراسم استقبال از رویداد تبریز ۲۰۱۸ شب گذشته در سالن همایش های پتروشیمی شهر تبریز با حضور فعالان گردشگری برگزار گردید.
در این برنامه، سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: تبریز ستاره ایران است و آذربایجان شرقی تركیب موفقی بوده از هم سازی دین، قومیت و ملیت است و اینكه می توان این سه شاخه را با هم در یك درخت جمع كرد تا میوه مناسبی بدهد. این سه نه تنها با هم ناهم ساز نیستند، بلكه در یك اقلیم با هم جمع شده اند. سال ۲۰۱۸ آخر می یابد، مثل هر سال دیگری اما فرهنگی كه همه ایران را در نوردیده و به آن سوی مرزها ره پیموده است، باقی و پایدار می ماند.
وی اظهار داشت: ایران وامدار این پل ارتباطی خود است و آذربایجان مهد فرهنگ و تمدن ایران بوده است. مكاتب فرهنگی و هنری فعال خیلی از تبریز برخاسته اند و در ایران گسترش یافته اند.
در آخر این مراسم، مسئولان حاضر در این برنامه همچون میهمانان افتخاری مانند نعمت زاده وزیر سابق صنعت معدن و تجارت، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت خارجه و جمعی دیگر از مسئولان عكس یادگاری گرفتند.
قرار است تا سوم فروردین سال ۹۷ مراسم رسمی و اصلی تبریز ۲۰۱۸ با حضور رئیس جمهور در شهر تبریز برگزار گردد.
 

1396/10/15
23:02:16
5.0 / 5
5681
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
فراجا
faraja.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فراجا محفوظ است - سال 1396 تا 1403

فراجا

یافتن بهترین جا برای گردشگری
تماس جهت تبلیغات در سایت: 3722-470-912